Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért rettegtek a Jobbiktól?

Miért rettegtek a Jobbiktól?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 18:04
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
42%
igen, a jobbikosok szerint, aki nem rájuk szavaz, az hazaáruló, cigány vagy zsidó.. véletlenül sem lehetséges, hogy esetleg értelmes az illető :D
2013. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
59%
Nem rettegek, végre valami változás a több mint 20 éves tutyimutyi hazaáruló pártok között
2013. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
54%

Nem rettegek ,végre egy párt amely tényleg rendet akar csinálni.

És nem azt nézi ami a kisebbségnek jó de magyarnak rossz.

2013. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
71%
Én sem rettegek, rettegjenek azok akiknek van miért!
2013. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
44%
Én este nem bírok aludni, mert mindig az jár az eszemben, hogy ők felvállalják amit gondolnak és egyszer csak az utcánkban is megjelenik a gárda, árpádsávval a szívük felett és rendet tesznek a településen!!! Borzalmas :S
2013. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
57%
"Csak az fél, akinek van félnivalója!"
2013. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
53%
én nem rettegek a fajmagyarkodó operettnáciktől
2013. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
57%

Én sem rettegek tőlük, csak nem szívesen engedném őket a hatalom közelébe.

Igen, a többi párt sem tökéletes, de azért teljes katasztrófát inkább nem szeretnék.

2013. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
56%
Mert ha egyenruhában, JOGOKKAL felruházva rajoskodnak az utcákon, abból nem sülne ki jó. Nekem legalábbis nem lenne jó érzésem.
2013. jún. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
58%

"Mert ha egyenruhában, JOGOKKAL felruházva rajoskodnak az utcákon, abból nem sülne ki jó. Nekem legalábbis nem lenne jó érzésem."


A cigányok ugyan egyenruha nélkül, de JOGOKKAL felruházva rajoskodnak az utcákon, bezony nem sül ki jó belőle és őellenük mégse tesz senki semmit, max a Gárda, mégis őket csesztetik.

Úgy látszik a kokerók még túl kevés öregasszonyt vertek agyon, túl keveset loptak és raboltak, túl kevés kábelt és vasúti sínt szedtek fel és túl milliárdba került az "integrálásuk".


Joguk van magyart ölni, rabolni, meglopni, élősködni, randalírozni.


Szamurájkarddal a kezükben, "halál a magyarokra" feliratú botokkal felfegyverkezve nagyon rettegnek...

2013. jún. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!