Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Napi szinten rettegnek,...

Napi szinten rettegnek, elhatárolódnak a Jobbiktól itthon és külföldön is. Nem gondoljátok, hogy ez ingyenreklám nekik, és az ő malmukra hajtja a vizet?

Figyelt kérdés
Mivel ők kimondják azt amit más pártok nem mernek, és az emberek lassan rájönnek, hogy igazuk van.
2013. jan. 26. 10:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem miért verik a nyálukat a Jobbikkal szemben, amikor ezektől sokkal szélsőségesebbek vannak máshol.


Ja mert egy kis, gyenge országgal meg merik csinálni?

Én a szélsőbalosoktól is ugyanannyira rettegek, azok ellen mikor lesz tünti?

2013. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
35%

" elismerő hírek jönnek Magyarország gazdasági talpra állására."


Azért a szent jobbikok elég hamar kirúgnák a gazdaság lábát ha lenne rá lehetőségük. Aztán pedig szétlopnák még jobban az országot.

2013. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
Az összes párt leszerepelt már a Jobbikon kívül, mindegyikkel a szakadékba zuhantunk, ezeknél a privatizátor tolvajoknál rosszabb nem lehet a Jobbik sem, ráadásul egy tradicionális alapokon nyugvó nemzeti pártról van szó, amelyik nem akarja felszámolni az országhatárokat, a cigányok helyett a magyarok pártját fogja és még a külföld sem parancsol neki.
2013. jan. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%

a legnagyobb bajuk hogy magyarországon erősödik a legjobban a jobboldali politika. és rettegnek hogy hatalomra kerül a nép akarata, mert akkor sohasem tudják leváltani majd őket, kiesnek a balosok örökre vagy legalábbis jó időre a kormányzásból.

ezt nyilván nem akarják, sőt gondoltatok bele mi lenne ha kiderülne hogy a jobbik után magyarország erősen fejlődni kezdene, más európai országokban is a jobbik megerősödne, látván a helyes utat. itt erősödik itt nem akarják. én sem vagyok se náci se fasiszta van zsidó cigány ismerősöm is aki a jobbikra szavaz dehogy is náci párt, radikális változás párt és ettől a változástól rettegnek a balosok mert kiesnek a mókuskerékből amiben 22 évig voltunk és tudtak benne forgatni.

2013. jan. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Ki retteg a jobbikosoktól? Szerintem bármelyik hivatásos rettegő szívesebben találkozna az éjjel hazafelé menet pl. a Szebb Jövőt Polgárőrség tagjaival, mint egy cigányhordával. Akkor hol itt a probléma?
2013. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
De. A Jobbik népszerűségét elsősorban az ellenzéke növeli.
2013. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%

Tehát, ha egy anarchista csőcselék nemzetinek hazudja magát, akkor kifekszünk előtte és imára fakadunk.


Miféle anarchista, te agyalágyult? Az anarchista zűrzavart akar, vagyis például a cigányprobléma elfedését. Az anarchista a bűnözőt és a deviánst védi, s nem a régi Szent Korona jogrendet támogatja. Anarchia = liberalizmus. Aki antiliberális az rendpárti.

2013. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15%

" Az anarchista a bűnözőt és a deviánst védi, "


Emlékezetes, hogy a jobbik mennyire védte 2006-ban az autókat felgyújtó, fosztogató bűnözőket.


"s nem a régi Szent Korona jogrendet támogatja. "


Egy teljesen elavult, vallásos köntösben lévő "jogrendet" miért kell támogatni? Amúgy akik ezt támogatják 90%-ban azt sem tudják miről is van szó.


". Aki antiliberális az rendpárti."


A jobbik nem éppen rendpárti.

2013. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

"A jobbik nem éppen rendpárti."


te melyik zoknis fiókból bújtál elő?

az előttem válaszoló jól írta az anarchista tökéletesen az ellentéte a jobboldali politikának. az anarchista az liberális baloldali zűrzavar keltő. a jobbik rendpárti.

2013. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez már nekem is nagyon szúrja a szemem. Baloldali vagyok (jelenleg párt-talan), de nem látom, hogy mi az a szörnyűség, amitől rettegni kéne a Jobbik miatt. Semmit nm mondanak, ami ne lenne igaz. Max. a stílus kifogásolható és elfeledkeznek a hatalom mechanizmus kikerülhetetlenségéről...de félni tőlük és elhatárolódni nem kellene.


Sokszor, sőt talán a legtöbbször velük találkozik a saját elképzelésem és tapasztalatom...

Szerintem inkább a nagy multik/bankok zsebében lévő pártok azok, akiktől félni kell, mert nekik nincsenek már ideológiájuk semmi.

2013. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!