Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Napi szinten rettegnek,...

Napi szinten rettegnek, elhatárolódnak a Jobbiktól itthon és külföldön is. Nem gondoljátok, hogy ez ingyenreklám nekik, és az ő malmukra hajtja a vizet?

Figyelt kérdés
Mivel ők kimondják azt amit más pártok nem mernek, és az emberek lassan rájönnek, hogy igazuk van.
2013. jan. 26. 10:56
1 2 3
 21/24 Joe Makepeace ***** válasza:
0%
Hát mondjuk a D209es-Fletó-Gordonka triumvirátus nekem nem tűnik túlságosan baloldalinak, de igaz hogy jobboldalinak sem az azért tény! Én azért arra is utalnék, hogy most már nem egy, nem kettő embertől hallom akik legutóbb a FIDESZ-re szavaztak, ahogy mondják a Viktorra, hogy "Orbán elvtárs"! Röhej! Lehet hogy ha majd csalódnak a Jobbikban is már a "Vona elvtárst" is hallani fogjuk. (Tényleg csak zárójelben és egyébként: az "elvtárs" szót a német nácik is használták egymásra).
2013. jan. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
29%

"D209es-Fletó-Gordonka triumvirátus nekem nem tűnik túlságosan baloldalinak,"


Az nincs kizárva, hogy csalódni fognak a Jobbikban, csak most itt arról van szó, hogy le kellene valóban a jelenlegi kormányt váltani, de kikre? A volt, bukottakra? Mert a jelenlegi választék kb. ez.


Valahogy én nem kérek belőlük....

2013. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
59%

"Az '56-osok mióta anarchisták? A '48-asok mióta anarchisták?


Hogy van képed őket összehasonlítani a kukagyújtogató focihuligánokkal?"


A márciusi ifjakat ugyanígy csőcselékezték a Habsburgok, az 1956-osokat szintén a kommunisták. Jobban feldúlták ráadásul Pestet, mint 2006-ban.

2013. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
91%

"Jobban feldúlták ráadásul Pestet, mint 2006-ban."


Ők is céltalanul törtek-zúztak és fosztogattak?

2013. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!