Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok ember miért fél ennyire a...

Sok ember miért fél ennyire a Jobbiktól?

Figyelt kérdés

Szerintem sokan a semmitől félnek. Nem tudom, hogy miért kell feleslegesen félni amikor semmi olyat nem tett. Oké, radikálisabban szólalnak fel, de ez nem bizonyítja, hogy egy náci párt lenne, meg szerintem ők se olyan hülyék, hogy egy bukott rendszert megismételjenek.

Én leginkább velük szimpatizálok, mert én úgy látom, hogy más megoldás nincs, mert nincs még egy normális párt.


2013. ápr. 15. 13:48
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
56%

Az összes európai országban ,nácinak meg ki tudja minek állítja be a média a nemzeti radikális pártokat.

Nem csak Magyarországon.


Franciaország a Jobbiknál sikeresebb,népszerűbb Nemzeti Frontot is próbálják lejáratni.

Mivel ők a multikulti ellen , EU ellen vannak.És ez politikailag nem korrekt az EU-ban.


A szoci rendszerben megvertek ,meg hasonló a mai rendszerben, lejáratnak próbálnak ellehetetleníteni ha szembe mész a hatalommal és "rendszerellenes" leszel.


Politikai korrektség , pártállami hűség.Mi a különbség?

2013. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
54%
Mert ezt látták a tévében, hogy náci, rasszista, antiszemita. A legtöbb embert ezekkel a szavakkal már meg lehet győzni mindenről. Az se számít, ha minden alapot nélkülöz a kijelentés.
2013. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
54%
Hagyjuk már ezt a nácipártozást. Ha náci párt lennének, akkor sem tudnának senkit sem kiirtani vagy ilyesmi.
2013. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
36%
Én nem félek a Jobbiktól, egyszerűen ez az új jobboldal, amit képvisel, az a réginél is rosszabb. Ja, és nem bízok semmiben/senkiben amit/akit a FIDESZ nevelt ki. És a Jobbik először a FIDESZ ifjúsági tagozata volt.
2013. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 Felugro válasza:
26%
Mert Jobbik! Tanulni kéne a történelmünkből.
2013. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
46%

Mert a balliberális média állandóan azt sugározza, hogy szélsőségesek, félni kell tőlük és ahol hatalomra kerülnek, ott ellehetetlenül a normális élet.


De ez nem csak a Jobbikra igaz, a Fideszt is megpróbálják ugyan így lejáratni.

Jó példa erre ez a film is:

http://www.youtube.com/watch?v=i_Fcd6IqgsM


http://www.youtube.com/watch?v=3Hw48RwJBWs



De ez természetes, ilyen a politika.

Akkor van gond, amikor a máshogy gondolkodó embereket, médiát megpróbálják elhallgattatni, ignorálni.

Sokan már azt is felvetették, hogy be kellene tiltani a Jobbikot.

2013. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
18%
Én nem félek a Jobbiktól, sőt örülök hogy első pártként felhívták a figyelmet a cigánybűnözésre ami egyre komolyabb probléma, viszont a párt már bocsánat de tele van hülyékkel. Egy semmitmondó álmodozó meseprogramuk van.
2013. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
73%

"ők se olyan hülyék, hogy egy bukott rendszert megismételjenek."

Most nem a jobbikról beszélek, de a neonácik szemében az nem volt bukott rendszer. Sokan akarják feléleszteni.

Amúgy meg ugyanezt mondták annak idején a barnaingesekről is. Nem csináltak semmi rosszat, csak ápolták a (kicsit megszépített) germán emlékeket és hagyományokat, hazafiak voltak, kicsit masíroztak, gyakorlatoztak, nincs ebben semmi rossz. :))


Tudod, sokat hallani mostanában a holokauszt tagadását vagy megkérdőjelezését. Ez azt jelenti, hogy kezdjük elfelejteni, mi is történt. Márpedig ha elfelejtjük, akkor megismétlődik. Talán nem most, de 10-20 éven belül várható, ha csak legyintünk a "radikálisokra". :(

2013. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
64%
Nem amiatt félek tőlük mert magukra húzták ezt a náci jelmezt és ezzel próbálnak rajongókat szerezni, hanem attól, hogy emögött csak néhány tudatlan képzetlen ember van aki egy országot képtelen lenne elirányítani.
2013. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
78%

Komolyan kérdezem, nem kell lepontozni.

Találkozott már valaki közületek olyan emberrel, aki tényleg fél a Jobbiktól?

Mert itt hajtogatják a médiában jobbra-balra, hogy így meg úgy félnek az emberek, de az embereket még nem kérdezte meg senki erről.


Ki az a "sok ember"? Hol lelhetőek fel?


Mit jelent az, hogy félnek?


Konkretizálni kéne és nem az emberek nevében beszélni.

2013. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!