Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok ember miért fél ennyire a...

Sok ember miért fél ennyire a Jobbiktól?

Figyelt kérdés

Szerintem sokan a semmitől félnek. Nem tudom, hogy miért kell feleslegesen félni amikor semmi olyat nem tett. Oké, radikálisabban szólalnak fel, de ez nem bizonyítja, hogy egy náci párt lenne, meg szerintem ők se olyan hülyék, hogy egy bukott rendszert megismételjenek.

Én leginkább velük szimpatizálok, mert én úgy látom, hogy más megoldás nincs, mert nincs még egy normális párt.


2013. ápr. 15. 13:48
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
A liberális média propagandahazugságai miatt és mivel a tévének, újságoknak mindent elhisznek ezek a birkák.
2013. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
A szélsőjobbos média propagandahazugságai miatt és mivel az Echo-tv-nek, barikádnak, kuruc.infónak, máriaországának, kitartas.hu-nak, meg a suttogó propagandás hírleveleknek mindent elhisznek ezek a birkák.
2013. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

"Retekklub / TV2 / Blikk / Népszabó, vagy Kuruc / Barikád / Echo TV??? Kapjál már a fejedhez, agymosott!"


Azt nézi, amelyik számára értelmesebb, illetve színvonalasabb. Ha a második csoport nem képes az elsők színvonalát megütni, hát, akkor az újságírókkal / szerkesztőkkel van a probléma, nem gondolod?

2013. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
44-es agymosott! Az emberek nagyja azt nézi, AMI VAN és AMI OLCSÓ!!! Az emberek nagy része csak az M1 / Retek / TV2 hármasát tudja fogni és a Blikkből tájékozódik, mert az a legolcsóbb! A net luxus, radikáljobbos hírforrások csak a neten vannak!
2013. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
77%

nézd meg ezt a fejet:

[link]

én hidegrázást kapok tőle, csoda, hogy félnek a jobbiktól xD

2013. máj. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!