Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok ember miért fél ennyire a...

Sok ember miért fél ennyire a Jobbiktól?

Figyelt kérdés

Szerintem sokan a semmitől félnek. Nem tudom, hogy miért kell feleslegesen félni amikor semmi olyat nem tett. Oké, radikálisabban szólalnak fel, de ez nem bizonyítja, hogy egy náci párt lenne, meg szerintem ők se olyan hülyék, hogy egy bukott rendszert megismételjenek.

Én leginkább velük szimpatizálok, mert én úgy látom, hogy más megoldás nincs, mert nincs még egy normális párt.


2013. ápr. 15. 13:48
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
49%

"Igen 1-2 Jobbikos részt vett , na és? "


Nem csupán egy-két jobbikos volt ott, hanem a Jobbikhoz kötődő szervezetek, mint a Gárda, a Betyársereg és a HVIM is képviseltette magát.


Aztán állatira fel vagytok háborodva, ha lenáciznak benneteket.


Persze ti csípőből lekomcsiztok mindenkit, akinek nem jön be a zsidóellenességetek, EU utálatotok, meg Hitler és Irán szimpátiátok...

2013. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
39%

22.

Persze , hogy fel vagyunk háborodva mivel nem vagyunk nácik.


Hol és ki szimpatizál Hitlerrel és szálasival?


Én Jobbik IT tag vagyok ,itt senki nem szimpatizál Hitlerrel , Szálasival vagy a hasonlókkal.

Én nem is vagyok teljesen magyar mégis befogadtak itt.

2013. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
45%

Ja , és az EU-t sokan bírálják , kritizálják külföldön is.Egyre növekszik az EU ellenesség.

Németországban direkt az EU ellen alakult egy párt amelynek már vannak is követői.


A zsidókat pedig nem utáljuk.Én legalábbis tisztelek minden népet és vallást.

A zsidóknak egy igen kis része az amit valóban utálni kell.

2013. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
62%

"16. Hatvannyolcaska mi köze a Jobbiknak a becsület napjához?"


[link]

2013. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
49%

Nem félek a Jobbiktól. Attól félek, hogy esetleg lesz rá módjuk, hogy az elborult gondolataikat keresztülvigyék.

A napokban futottam bele abba a jobbikos javaslatba, miszerint ha egy pályakezdő nő nem talál munkát, menjen el szülni.

Most komolyan: hogy mondhat valaki ilyet? Egyrészt ez a kapun belüli munkanélküliség formája. Másrészt hadd döntsem már én el, mikor akarok szülni. Harmadrészt tök jó elgondolás, hogy amíg otthon ülök, addig se vagyok munkanélküli, de mi van utána? Mi garantálja, hogy gyerekkel, amikor már sokkal nagyobb a felelősség rajtam, ugyanúgy pályakezdőként fel is fognak venni? Nonszensz.

Ja, és miből fogunk megélni? Ha mondjuk a párom kirúgják, vagy ha mondjuk hazahoz százezret havonta? Három főre az nem igazán elég.

Amíg ilyen meggondolatlan hülyeségekkel állnak elő, addig igenis félek. Félek attól, hogy ha hatalomra kerülnek és keresztülviszik az elgondolásaikat, itt olyan nyomor lesz, hogy még az unokáink is nyögni fogják.

2013. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
39%

15-ös mi az, hogy nem adnak elfogadható megoldást?Ha ugyan úgy tájékoztatnának a médiában róluk, mint a többiről, pontosan tudnád, miről van szó.

Ki szerint nem elfogadható?A kormány szerint?A média szerint?

Látom a te agyad se tiszta már.

2013. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 Dick Esmen ***** válasza:

Gyöngyöspata

Egyébként pedig jobb félni,mint megijedni.

2013. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
18%

Annyira birom hogy mindenki dobálózik hogy így a nácikm úgy a nácik, de azoknak ajánlanám figyelmébe a következő képeket, akkor most hogy is van KIK IS MANAPSÁG A NÁCIK???

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
18%
Nem a Jobbiktól kell félni emberek! A Jobbik soha senkit nem ütött meg, soha senkinek NEM VETTE EL az ÉLETÉT, ellenben a cigányokkal, és legfőképp a zsidókkal!!!
2013. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
7%

"A Jobbik soha senkit nem ütött meg, soha senkinek NEM VETTE EL az ÉLETÉT, ellenben a cigányokkal, és legfőképp a zsidókkal!!!"


Ha valaki -bár nem ölt embert- tömeggyilkosokkal szimpatizál és dicsőít, vajon különb-e náluk, akár egy hajszállal is?

2013. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!