Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok ember miért fél ennyire a...

Sok ember miért fél ennyire a Jobbiktól?

Figyelt kérdés

Szerintem sokan a semmitől félnek. Nem tudom, hogy miért kell feleslegesen félni amikor semmi olyat nem tett. Oké, radikálisabban szólalnak fel, de ez nem bizonyítja, hogy egy náci párt lenne, meg szerintem ők se olyan hülyék, hogy egy bukott rendszert megismételjenek.

Én leginkább velük szimpatizálok, mert én úgy látom, hogy más megoldás nincs, mert nincs még egy normális párt.


2013. ápr. 15. 13:48
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
22%

30. Pontosan melyik tömeggyilkossal szimpatizál?


Egyszer nem mondták hogy "Heil Hitler" ,"Éljen szálasi" "Privet Stalin tovarishch"


Túl sok ATV-t meg retek klubot nézel.


A népszava meg rájuk fogja ,hogy holokausztot tagadtak.Az ügyet bíróságra vitte a Jobbik és meg is nyerték , azért mert a népszavának nem volt bizonyítéka.Alaptalanul vádolták a Jobbikot és kitalálták hogy Holokausztot tagad.


Ennyit a ballib oldalról.

2013. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
57%

"Túl sok ATV-t meg retek klubot nézel."


Nem kell ehhez ATV, kispajtás... Itt egy link a Jobbik tv adásából, ahol Adolf Hitler születésnapjáról emlékeznek meg (14:08 perctől):


http://www.youtube.com/watch?v=ra9bppMqn-A


Ne nézd már hülyének azokat, akik jobban ismerik a szélsőjobbos médiát, mint ti a baloldaliakat ;)

2013. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
29%

És?


Csak megemlítik , hogy ekkor született Adolf Hitler.


Hitler nagyon negatív de mégis jelentős személyiség volt a 20. század Európa történelmében.

2013. ápr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

"Csak megemlítik , hogy ekkor született Adolf Hitler."


És az egekbe magasztalják, miközben elfelejtik megemlíteni, hogy "mellesleg" ő a felelős a Második Világháború kirobbanásáért és sok millió ártatlan ember haláláért. De legalább igazi államférfi volt, aki felvirágoztatta a német gazdaságot...

2013. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Minden "nagy" diktátornak voltak jó és rossz intézkedései.


Hitler valóban az egyik legsötétebb "vezér" volt , de voltak jó intézkedései.

Ő alatta volt az első dohányzás , alkohol ellenes propaganda ,javított a demográfián , az emberek elégedettebbek lettek....stb. Voltak jó intézkedései ezt kár tagadni.

Sztálinnak is voltak meg Kádárnak , meg Napóleonnak is.

2013. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

"Ki szerint nem elfogadható?A kormány szerint?A média szerint?"

- mondta Dr. Mengele, és visszament a rendelőbe.

2013. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
47%

Kedves 32-es!


Mégis ki mondta, hogy megemlékeznek? Mert én nem hallottam ilyet. Arról beszélt a műsorvezető, hogy ekkor született Hitler, meg még egy-két dolgot elmesélt róla. NEM BESZÉLT MEGEMLÉKEZÉSRŐL!


Úgyhogy Te ne nézz már minket hülyének!



Kedves kérdező!


Igazad van, sokan félnek a Jobbiktól, ilyeneket ezen az oldalon is olvashatunk.

Hát de mitől is? Hogy tönkreteszik az országot?

Hát én úgy gondolom, hogy ennél jobban már csak a narancsok, meg a piroskák tudják. A Jobbikban lehet az utolsó reményünk... ami az ország gazdaságát illeti. Még sosem voltak kormányon. Hát akkor miért ne szavaznánk be őket? Legalább lássuk, hogy tudnak valamit!

A többi párt még elég gyenge, az sem biztos, hogy bekerülnek a parlamentbe.


Másrészt pedig lenne néhány kérdésem:

A Fidesz, vagy az Mszp mikor akarta megszüntetni a cigánybűnözést?

Mikor akartak ilyen kemény törvényeket? (pl. halálbüntetés)

Mikor akarták megvédeni az országot?

Ezt lehetne sorolni elég sokáig.


Ajánlok mindenki figyelmébe egy videót (nem kell megijedni a 18-as karikától, nem harap):

http://www.youtube.com/watch?v=4VQGcu3cJjo

Válasszatok.


Egyébként visszatérve egy kicsit, hogy mennyire radikálisok a jobbikosok... Ha ennyire el van cseszve az ország, akkor mi a f*szért ne lehetnének radikálisok? Gyors változás kell ide, nincs túl sok időnk. A zsidók, meg a cigányok fogják benépesíteni az országunkat! Már bocsánat, tisztelet a kivételnek!!! Vannak normális cigányok, meg normális zsidók is, én a többségről beszélek. Nem vagyok rasszista, mert nem utálok MINDEN cigányt, csak a bűnözőket, amikből elég sok van. A Jobbik is így gondolja, Vona Gábort személyesen hallottam, ahogy mondta, hogy nem rasszisták, amelyik cigány normális életet él, dolgozik, eltartja a családját, azt a testvérének tekinti!

Tehát a Jobbik NEM NÁCI PÁRT!!!


Adjon az Isten szebb jövőt!!!

2013. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Más választás nincs, a fidesz ugyanolyan tutyi mutyi, mint anno az mszp volt. A Bajnais féle Együtt 2014 is körülbelül ugyanaz. Az lmp meg egy vicc ráadásul ketté is szakadt a milla meg egy még nagyobb vicc, amit facebookon művelnek kész röhej.
2013. máj. 1. 11:12
 39/45 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszabb lenne a gazdaság, de megvan arra az esély, hogy fellendítsék, mert itt tényleg radikális változásra lenne szükség. Az, hogy kissé rasszista meg nem érdekel, a legtöbbünket úgyse érint, meg had legyen már nekünk több jogunk, és ne a bevándorlóknak. A szélsőjobbtól meg elég messze állnak, hiába etetnek, minket ezzel. A baj, hogy az emberek nem mernek kockáztatni és inkább elfogadják együtt élnek a sok rosszal, minthogy rájönnének, hogy változás tényleg kéne, és ezért buzdítom az ismerőseimet is, hogy egy új kormányunk legyen és jó helyre tegyék az X-t.
2013. máj. 1. 11:18
 40/45 anonim ***** válasza:

"A baj, hogy az emberek nem mernek kockáztatni"


A Jobbikra szavazni nem kockázat, hanem nyilvánvaló csőd. Az ilyen és hasonló pártok 70 évvel ezelőtt csúfosan leszerepeltek a történelem színpadán, és nem kérünk belőlük soha többet. Ennyi.

2013. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!