Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A devizahiteleseket átverték...

A devizahiteleseket átverték a bankok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 15:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
5%

"Lehetett felvenni forint hitelt is csak pár ezer forinttal olcsóbb volt a frank alapú és a sok idióta ennyiért inkább a kockázatosabbat választotta."


Nem lehetett.

2013. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 sni ***** válasza:
100%
nekem van hitelem, de szerintem a hitelesek saját magukat verték át a nemtörődömséggel! Bár a bankokat sem kell félteni, nem nehéz devizamanipulációt csinálni, csak tőke kell hozzá! Lásd Soros György! :)
2013. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
26%

"Hol nem lehetett forint hitelt felvenni? Mert Magyarországon igenis lehetett."


Akkor te rendkívül jó kapcsolatokkal rendelkező ember vagy. Ugyanis másokkal egyszerűen közölték a bankok, hogy forint alapon nem adnak, mert nincs elég forint tartalékuk és csak deviza alapon vehető fel.

2013. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Átverték öket de azért sokan oda figyeltünk és ebben a bizonytalan gazdasági helyzetben nem merészkedtünk hitelt felvenni
2013. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
86%

A nagy tanulság ismét: HA OLCSÓ CUCCOT VESZEL, MEGSZÍVOD!

Azért vették fel az emberek, mert olcsó volt a frank. Lehetett volna forint hitelt is felvenni, de az egy kicsit drágább lett volna, ezért volt népszerű a frankhitel. Csak erre úgy látszik már senki nem emlékszik...

2013. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
47%

"nem nehéz devizamanipulációt csinálni, csak tőke kell hozzá! Lásd Soros György!"


És meg is csinálták. Lásd: devizahitel.

2013. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
8%

"Lehetett volna forint hitelt is felvenni, "


Nem lehetett volna.

2013. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
96%
Fura én tudtam felvenni. Igaz minden ismerős hülyének nézett. Aztán amikor a bank vitte a házat meg az autót jót nevettem az idiótákon.
2013. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Szerencséd volt, más nem tudott.
2013. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
79%

De, más is tudott, volt forinthitel, és van is forinthitel. Nekünk is van két ismerősünk, akik 6 illetve 4 évvel ezelőtt vettek fel forinthitelt, és gond nélkül adtak nekik.


Egyszerűen a devizahitelt olcsóbb volt, ezért mindenki azt vette fel, azt meg elengedte a füle mellett, hogy 20 év alatt biza' rengeteg árfolyam ingadozás, és nem egy gazdasági válság is beüthet.


Most meg az én adómból is öntjük nekik a pénzt. Remek. Én meg albérletben, mert nem vállaltam be a hitelt, lévén 20 évre nem kötelezném el magam bizonytalan feltételekkel... De gondolkodni luxus ebben az országban.

2013. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!