Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az állam tényleg börtönbe...

Az állam tényleg börtönbe akarja küldeni a fizetésképtelen devizahiteleseket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

"Igen ott végre le fogják dolgozni amit felvettek. Mert tanuljátok meg, akinek nincs pénze az annyit is ér!"


Ez jó volt!

Mintha az igazi kolopelét hallanám.

Egyébként nem börtönbe, csak munkatáborokba. Az mennyivel jobb már.

2011. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt szeretnéd TE FÉREG!!!???
2011. aug. 5. 21:49
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
most nem azért, de arról ő nem tehet hogy óriásit ugrottak az árfolyamok. amikor felvette, simán tudta fizetni, de azóta telt el idp, drágult a benzin, drágult a kaja, drágult az áram, a víz, MINDEN KIBAXOTT SZAR DRÁGULT, lehet hogy csökkentették a fizetését, esetleg az adó miatt lett kevesebb, vagy épp kifugták mert nem nyalt valakinek a seggét. Ezt te honnan a rákból tudod?
2011. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kérném inkább az eutanáziát az mindent megold.
2011. aug. 5. 21:54
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Töröltettem a nevét, most két szóközt rakott be. Figyeljétek már meg emberek, hogy csak visszaél valami szemét a nevemmel!
2011. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

kolopele


Igen, tudjuk. De nyugi, már nem tévesztünk össze vele :-)

Nagyon utálom az olyan alakokat, akik más nevével visszaélnek.


Pedro

2011. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
De jó lenne veled egyszer szemtől szemben állni, te "hamis én". Megpróbálom az IP - det letiltatni, akkor nem lehet egy regisztrációd sem.
2011. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
A kérdésre annyit, hogy ezt hol hallottad? Ilyet nem tudnék elképzelni azért. Elég büntetés az ha valakinek elárverezik a házát, hiszen az a fedezet. Miért csuknák már börtönbe? Én soha nem azon voltam kiakadva, ha valaki csak hitellel tudott egy olyan lakást megvásárolni, ami abszolút nem tűnt irreálisnak számára, hanem azon amikor valaki tisztában volt azzal hogy neki ez nagyon sok, és valószínűleg belebukik, ők voltak azok akik a szomszéd új házát akarták maguknak is, utána az autóját, plazma tévéjét, stb. Vagyis akik nagyzolásból, másokra való irigykedésből, és nem utolsó sorban a reklámoknak bedőlve (nulla forintért elviheti, az első évben nem kell törlesztenie, stb.) verték magukat hatalmas adósságokba. Nem hiszem, hogy nehéz ezt megérteni.
2011. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Vissza a XVII.-XVIII. századi Angliába, ahol az adósokat bezárták a börtönbe?! Ez volt a hírhedt londoni Adósok börtöne. Én inkább az EU diszes pénzügyi vezetését zárnám be, akik erőltették a svájci frank, vagy jen alapú kölcsönöket. Csak azért nem kerültem bele, mert ragaszkodtam a forint alapúhoz.
2011. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

"De jó lenne veled egyszer szemtől szemben állni, te "hamis én". Megpróbálom az IP - det letiltatni, akkor nem lehet egy regisztrációd sem."


Már mért ne lehetne te kis butus? :D

2011. aug. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!