Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tiltották be a bolsevizm...

Miért tiltották be a bolsevizmus és a cionizmus áldozataira emlékező rendezvényt? Mi folyik ebben az országban? Miért vagyunk másodrendű nép? A Magyarokra nem lehet megemlékezni de a zsidókra kötelező?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 17:56
1 2
 11/15 The Evil Twin ***** válasza:
70%

Azért, mert nyilvánvaló provokáció volt maga a rendezvény.


Először is, a nagyfaterom éppenséggel a bolsevizmus áldozata volt (miután a nyilasok elhurcolták kényszermunkára, a háború végén a kedves bolsevikok is elhurcolták, kirabolták a családját, évekig gulágon dolgoztatták, aztán még Magyarországon 3 hónapra be is börtönözték, mert nem volt elég a jóból) úgyhogy kifejezetten kikérem magamnak, hogy együtt emlegessék a cionizmus "áldozataként" pózoló iszlamista eszelősökkel, és azokkal a szerencsétlen civilekkel, akiket a Hamasz (bevallottan) élő pajzsnak használ.


[link]


Szégyellje magát a Jobbik, hogy közönséges elmebetegek mellé rakják a nemzetet ért egyik leggyalázatosabb gyilkosság- és rablássorozat kárvallottait.


Másrészt: nyilván az egész rendezvénynek semmi köze nem volt a bolsevizmus elleni tiltakozáshoz, hanem csak a zsidókat akarták vele heccelni, és a bolsevikot gyorsan mellédobták, hogy legyen valami miatt hőzöngeni meg még kommunistázni, amikor a jobb érzésű emberek szólnak, hogy ilyet mégse kéne csinálni.


Ez a zsidó-kongresszus meg annyira súlytalan és semmi dolog, hogy nem is véletlen, hogy a szélsőjobbon kívül a világon senkit nem érdekel. Szerintem még a zsidókat is alig.

2013. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudom elhinni, hogy valaki ennek az ellenkezőjét hiszi, én el nem tudom képzelni hogy hogy lehet valaki olyan buta hogy nem látja át a helyzetet. "


Ez elég szomorú rád nézve, kedves kérdező, talán túl fiatal vagy, és még nem alakult ki benned az empátia képessége. Olvass huszadik századi európai irodalmat, hátha megérted, mit jelentett ennek a kontinensnek Hitler ámokfutása.


"A Magyarokra nem lehet megemlékezni de a zsidókra kötelező?"


Az a hatszázezer izraelita vallású magyar ember, akit tulajdon honfitársai közreműködésével hurcoltak el a halálba, MAGYAR volt. Itt születtek, magyar volt az anyanyelvük. Itt a környékünkön az öregek még emlékeznek rá, ahogy elvitték őket, a kicsi gyerekeikkel együtt.

Egyébként, kedves *Magyar* fiatalember, a "magyar" szót a magyar nyelvben kis kezdőbetűvel írjuk, és a "de" kötőszó elé vesszőt teszünk. Az olvasással a helyesírás is fejleszthető.

2013. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

a történelmet a győztesek írják, durván szólva ez az egyetlen igaz mondat az amit a történelem könyvek tartalmaznak.

És hidd el olvastam sokmindent a 2. Világháborúról. És Hitler munkásságát nem nevezném ámokfutásnak, csak az mondjon róla véleményt, aki ismeri munkásságát és elolvasta a Mein Kampf-ot. Én elolvastam, és a 20. század egyik legkiemelkedőbb figurájának tartom Őt. Aki pedig elítéli őt anélkül hogy ismerné, az rendkívül szánalmas.


Én ismerek olyan zsidó nőt, aki kint volt a táborban, és haza is jött, kemény 2 hetet töltött kint. Aztán most kapja a rengeteg kártérítést miatta.

Amikor a Magyarok szót használom, akkor a magyar nemzethez tartozó emberekre célzok. Sokkal több embert hurcoltak el a zsidó kommunisták, mint ez az állítólagos 600.000, és nekünk inkább ezzel kéne foglalkozni többet, nem pedig azzal. mert velük senki sem foglalkozik, de a zsidókra mindenkinek kötelező megemlékezni....

Nálam nem a papír tesz valakit Magyarrá, a szavakat meg akkor írom nagybetűvel amikor kedvem tartja.

2013. ápr. 30. 23:14
 14/15 anonim ***** válasza:
89%

Mi lenne, ha mindenki arról emlékezne meg, amiről akar? A mi falunkból hat zsidó családot vittek el, és senki sem élte túl, engedd már meg nekem, hogy meggyászoljam őket, és a többit is velük. Innen senkit nem vittek el a te ún. "zsidó kommunistáid", annál is kevésbé, mert egy zsidó sem maradt. De ha te ismersz olyanokat, akiket ezek elvittek, ám emlékezz meg róluk bárhol és bármikor, és ígérem, hogy nem fogok odamenni mocskolódni és zajongani, és nem fogok hápogni, hogy te mért arról emlékezel meg, akik neked hiányoznak, és mért nem arról, aki nekem.

És aki magyar, az helyesen ír :)))

2013. máj. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 The Evil Twin ***** válasza:

"a történelmet a győztesek írják"


Ez olyan, mint a "Nem a győzelem a fontos" című szöveg.


Van alapja, de nem igaz, viszont a vesztesek szeretik ismételgetni, hogy jobban érezzék magukat.

2013. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!