Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik kerülne kormányra,...

Ha a Jobbik kerülne kormányra, ők is behódolnának a hatalomnak meg a zsidóknak?

Figyelt kérdés

Az MSZP-DK-E2014 egyértelműen egy Tel-avivból távvezérelt párt ,amit néha New Yorkból meg Washingtonból is irányítanak ,de Tel-aviv a székhely.


Amikor 2010-ben a Fideszre szavaztam , meg nem fordult a fejemben hogy ilyenek lesznek.

Hazafiasnak tartottam a Fideszt , akik valós rendszerváltást akarnak , reformokat , erősebb országot.

Erre mit kaptunk?

Nem különbek , mint az MSZP.

És ugyanúgy behódoltak a zsidóknak , mint az MSZP csak kevésbé feltűnően csinálják.


A Jobbik is ezt csinálná?

Ők is lefizetnék és próbálnák irányítani?



2013. ápr. 11. 17:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%
A Jobbik nem hódolna be senkinek, ők szuverén országot akarnak, ami nem csak nevében független!
2013. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%

Ha a Jobbik kerülne kormányra, az ország nem élné túl. Álmodozásból nem tudna senki megélni.

A Jobbikot most is pénzeli valaki, csak ezt nem publikálják.

2013. ápr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nálam az utolsó reményt ők jelenthetik.


Nagyot csalódtam a Fideszben ,de a Jobbikkal is bizalmatlan vagyok.


A baloldalra nem szavazok ,mert az ő intézkedéseik , fészekrakó program....stb nagyon felháborító.És nincs rálátásuk Magyarországra , nem ismerik az embereket.Illetve sokunk véleményét elnyomják a baloldalhoz tartozó TV csatornákon.

2013. ápr. 11. 17:27
 4/26 anonim ***** válasza:
41%
lévén hogy a jobbikot exfideszesek vezetik ugyanazt kapod mint ami most van csak más csomagolásban.
2013. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező: zsidóbolondéria = lúzerek valláspótléka.
2013. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%

Nevetséges vagy kérdező, gondolom te még amögött is zsidó összeesküvés látsz, hogy megromlik a hűtődben a tej.


Rossz híreim vannak számodra: a nagybetűs Zsidók nem vérszívó kanninálok, a nagybetűs Magyarok pedig nem világuralomra predesztinált szentek. Az ország azért van szarban, mert a drága polgárai mutyiznak és veszik természetesnek az adóelkerülést (igen, amikor nem kérsz számlát az az), mert nekik "az jár".

2013. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
40%

Nos én a nyilaskeresztes pártra szavaznék,de jobb hiján ott a jobbik.

Vona Gábor jó miniszterelnok lenne az alapján amit látunk,de csak akkor tudjuk meg ha az lesz.

2013. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%
Ha igen, ott vesztenék el az összes szavazóikat :)
2013. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%

Be ám, vagy különben maceszgombócot csinálnának belőlük.


Vicicet félretéve, ha nem tartják be a nemzetközi alapelveket, ami a világ össze civlizált országában követelmény (vagyis a zsidók összeesküvés elpusztítása címén randalíroznak az országban), akkor vagy a népharag söpri el őket, vagy egy Észak-Korea szintű nyomortelepet hozzunk létre Európa közepén.

2013. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 bumbi02 ***** válasza:
69%
Igen.
2013. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!