Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik kerülne kormányra,...

Ha a Jobbik kerülne kormányra, ők is behódolnának a hatalomnak meg a zsidóknak?

Figyelt kérdés

Az MSZP-DK-E2014 egyértelműen egy Tel-avivból távvezérelt párt ,amit néha New Yorkból meg Washingtonból is irányítanak ,de Tel-aviv a székhely.


Amikor 2010-ben a Fideszre szavaztam , meg nem fordult a fejemben hogy ilyenek lesznek.

Hazafiasnak tartottam a Fideszt , akik valós rendszerváltást akarnak , reformokat , erősebb országot.

Erre mit kaptunk?

Nem különbek , mint az MSZP.

És ugyanúgy behódoltak a zsidóknak , mint az MSZP csak kevésbé feltűnően csinálják.


A Jobbik is ezt csinálná?

Ők is lefizetnék és próbálnák irányítani?



2013. ápr. 11. 17:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
34%
Ha a zsidóknak van eszük -és tudjuk, hogy van- már most beépítenek a pártba néhány alvó ügynököt.
2013. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
52%

"már most beépítenek a pártba néhány alvó ügynököt."


Mint pl a Zsanád volt?

2013. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
32%

Igen és nem.


Igen, mert hamar kiderülne, hogy nem lépünk ki az EU-ból, nem szakítjuk meg a diplomáciai kapcsolatokat Izraellel, ugyanúgy veszünk fel IMF kölcsönt, nem diszkriminálnák ők sem a cigányokat, melegeket stb. Tehát a szavazóik szemében automatikusan zsidókká minősülnének.


És nem, amennyiben hülyeség maga a kérdés, nem hódolt be egyik magyar kormány sem semmiféle zsidó hatalomnak, legfeljebb más a külpolitikájuk, amit lehet kritikával illetni, de azért ennyire hülyék ne legyünk, hogy akkor biztos a zsidó hatalom...

2013. ápr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
64%

Magyarázza már el nekem valaki, hogy miért akarnának a Zsidók "világuralomra" törni? Kik azok a Zsidók ha már itt tartunk?.. A zsidó nem egy ember, az egy vallás. Lehet én vagyok szűklátókörű DE egyszerűen nem bírom felfogni azt hogy honnan szeditek ezeket a dolgokat..??

Nem vagyok még olyan idős, de elszomorít az a dolog hogy minap 3 barátom azt magyarázta nekem hogy milyen jó volt a annó hogy megölték őket mert a zsidók csak hatalomra akarnak törni és megölnek minket, elfogják a keresztény családokat és koncentrációs táborba viszik őket (teszem hozzá minket )és ők lesznek a "császárok" .

Nekem nincsenek antiszemita nézeteim, rasszistának se érzem magam számomra az ember az ember, lehet zsidó, arab (ja és ha már náluk tartunk összefüggésbe hozták 911- et a Zsidókkal)fekete, kínai, fehér (bár a cigányokra kicsit allergiás vagyok de okom van rá ).

Egyszerűen nem értem ezt az egészet.

2013. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
68%

"Az MSZP-DK-E2014 egyértelműen egy Tel-avivból távvezérelt párt ,amit néha New Yorkból meg Washingtonból is irányítanak ,de Tel-aviv a székhely."

No comment...


Kérdező, és a hozzá hasonló értelmi szinten álló zsidó összeesküvés elméleteket gyártó egyének utánanézhetnének végre, hogy mi az a GAZDASÁG!

Ha te hajótörést szenvedsz, és egy lakatlan szigeten kötsz ki jó pár társaddal, és nem vagy hajlandó együtt működni velük csapatként, akkor te fogsz először megdögleni. Ha Magyarország szembe menne a világgal pár héten belül éhen döglenél. Nem lesz üzemanyag a kocsidban, nem lesz áram a házadban, nem lesz gáz amivel fűtesz, nem lesz semmid ha nem egyezel meg másik országgal, hogy adjon el neked! Márpedig csak akkor ad ha FIZETSZ neki, és értelmesen tudsz viselkedni.

Magyarország abszolút esélytelen az önfenntartásra, innentől kezdve importálnunk kell, ami gyakorlatilag rabságnak is tekinthető. Mint ahogy a munkanélküli elmegy a tescoba árufeltöltőnek minimálbérért is, csak hogy ne dögöljön éhen! Ugyanilyen az ország is. Semmi ütőkártya nincs a zsebünkben. Nincs választási lehetőség, vagy behódolunk vagy éhendöglünk, tőlük függ, nem tőlünk. Képes vagy ezt megérteni? Nincs ilyen, hogy hazafias párt, nem kivitelezhető. A maximum amit elérhetünk, az a jobb kompromisszum, és ehhez olyan politikus kell akit kedvel és elismer a nemzetközi gazdaság. Pl Bajnai, akit egyértelműen nem utálnak külföldön úgy, mint például Orbánt.

2013. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Bajnai?

Soha , semmikor , semmilyen körülmények között nem állt ki a magyarokért , magyar érdekekért.

Csak teljesítette amit diktáltak neki Brüsszelből meg Washingtonból.Nem érdekli őt a nemzet érdeke.

Ő csak egy báb volt.

2013. ápr. 12. 21:03
 17/26 anonim ***** válasza:
41%
Bajna egy zsidóbérenc báb,Gyurcsány klónja,csak folytatná a Gyurcsány által elkezdett kiárusítást..
2013. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
67%
Akkor zsidózz tovább... erre nem tudok mit mondani, majd egyszer talán megérted a világgazdaság lényegét. Szerencsére nem vagyunk egyformák.
2013. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
38%
Ha a Jobbik is behódol akkor Magyarországnak nagyjából vége is. Ők az utolsó remény, remélem nem kell csalódnunk bennük is, hajrá Jobbik!
2013. ápr. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

tegnap 22:40


Ez nem zsidózás,de a Jobbik aki még talán a nemzet érdekét nézi...majd ha bedől az EU akkor is ezt mond.Ezzel semmi baj nem lenne talán,ha a bérek az Uniós árakhoz mértek lennének.Ugyan azok az árak vannak mint Ausztriában,azzal a különbséggel hogy náluk nem 300 euro a minimálbér,hanem 1150...

2013. ápr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!