Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tiltották be a bolsevizm...

Miért tiltották be a bolsevizmus és a cionizmus áldozataira emlékező rendezvényt? Mi folyik ebben az országban? Miért vagyunk másodrendű nép? A Magyarokra nem lehet megemlékezni de a zsidókra kötelező?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Eltaláltad.


Elég nagy provokáció , hogy zsidó világkongresszust rendeznek itt , amikor a népesség csak 0,1 százaléka zsidó itt.


Miért nem rendezik Dubaiban vagy Isztambulban?Ott kellene.

2013. ápr. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Komplikato ***** válasza:
100%

"a népesség csak 0,1 százaléka zsidó itt."


Nem ismerem az utolsó népszámlálás végeredményeit, de előző alapján inkább 0.6%, viszont nagy részük Budapesten él.


A fő kérdéshez nem tudok hozzá szólni, mert nincs cionizmus áldozatai közül egy sem akit ismernék vagy rokonom lenne. Bolsevizmus áldozatának meg kb. az ország nagyobb része tekinthető akik nem élvezték az "előnyeit", tehát nem voltak fontos pozícióban. Azt gondolom azért tiltják, mert most is afelé tartunk ...

2013. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

sajnos sokkal több zsidó él közöttünk, én 200.000-ről tudok. de ne nekem legyen igazam..

undorító ahogy ezekre évente többszőr rendeznek megemlékezéseket, de a Magyar katonákra talán 1 ha van.

remélem 2014től változik a helyzet.

2013. ápr. 30. 18:06
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

2014-től?


Akár a Fidesz akár a ballibsik fognak nyerni , nem fog változni a helyzet.

2013. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

én a Jobbikra gondoltam, és nem az általad említett szemétre.

Nem nyalnánk annyira izrael ótvaros seggét úgy mint most

2013. ápr. 30. 18:18
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

Tudom , hogy rájuk céloztál.

Én is rájuk fogok szavazni , de sajna nem fognak nyerni.Túl gyengék és a média hazudozik össze-vissza róluk.


Talán 2018-ben , addig sajnos el kell viselnünk a gyarmattartást és a cigánybűnözést.

2013. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 intrepid ***** válasza:
43%
Szerintem is undorító, hogy államilag folyton azt sulykolják, hogy holokauszt így, holokauszt úgy, volt Magyarországon éppen elég mártír a biboldókon kívül is, akikről alig esik szó. Ha valaki véletlen elbibsizi magát, arra úgy néznek, mint a véres ingre, ők meg jóízűen goj-oznak egymás közt, és ez rendjénvaló szerintük.
2013. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

igen, abszolut egyet értek veled! ez a szomorú igazság. nem tudom elhinni, hogy valaki ennek az ellenkezőjét hiszi, én el nem tudom képzelni hogy hogy lehet valaki olyan buta hogy nem látja át a helyzetet.


Én azért nem zárom ki a Jobbik győzelmét. Nagyon népszerű a fiatalok körében főleg, és van a cigánybűnözésnek egy előnye is, hogy egyre többen kénytelenek felismerni a helyzetet. És hát azok nem a kommunistákra fognak szavazni, meg nem is a fideszre, meg nem is a cigányokat pénzelő lmp-re, hanem a Jobbikra. El nem tudom képzelni hogy fog ez majd megjelenni a nyugati lapokban..

2013. ápr. 30. 18:42
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

A Jobbiknak szerencsére egyre nagyobb a szavazótábora!

De nagyon sok a bizonytalan ember, akik már mind tudják, hogy a bal oldal, és a FIDESZ is káros, de nem mernek a Jobbikra szavazni!

Velük együtt biztos lenne a Jobbik győzelme, de sajnos ezek az emberek nagyon befolyásolhatók!

Nekik kellene felnyitni a szemüket, mielőtt valamelyik csótány bele kezd a kampányhadjáratba!

2013. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

a bal oldalnak semmi esélye az már szerintem elkönyvelhető. most van ez a dk vagy mi, ahol összegyűjtötték a hazaáruló kommunista aljanépet, nem tudom hogy ezt a pártot szokták-e neoliberális összefogásnak nevezni. Ez a dk tartott fórumot több városban, és elég kevesen voltak rájuk kíváncsiak, pécsen pl összesen 10en :D

az mszp-nek megmarad a szokásos komcsi nyugdíjas tábora, épelméjű ember rájuk nem szavaz. nyílván a Jobbik és a fidesz párharca lesz.

A baj az, hogy a Jobbik nem tudja ismertetni normálisan a programját. Mindig amikor behívják őket a köztv-be, akkor mindig elterelik a témát a cigánybűnözés felé, meg kényes kérdéseket tesznek fel nekik, és azon vannak hogy meggyőzzék a nézőket, hogy rasszista a párt. Arról sehol sem hallani, hogy nagyon elismerték külföldön a gazdasági programját a Jobbiknak..

2013. ápr. 30. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!