Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az baj ha nem értek egyet a...

Az baj ha nem értek egyet a Jobbikkal?

Figyelt kérdés

Bár fiatal vagyok de én nem tudok azonosulni az ö kvázi.

Finoman fogalmazva bele kötünk bizonyos rétegekbe, megbélyegzünk embereket a szexuális, vallási és etnikai hovatartozásuk miatt szerű politikájukkal.

Szerintem jó és rossz emberek mindenhol vannak bőrszín és egyebektől függetlenül.

Meg a turul madarat minden bokra dologgal. Szerintem nem ettől lesz jobb az élet.

És bizonyára kisebbségben vagyok az érzéssel, de nem szeretném ha ők kerülnének kormányra.


Értelmes és nem obszcén válaszokat szeretnék, köszönöm.


24 F



2013. ápr. 20. 22:07
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
6%

"Arra reagálok amire akarok mi közöd hozzá nem vagy az apám, amúgy meg jelöleges te ha akarsz! "


látom a szövegértés az megy...


"Pontosan ilyen reakcióra számítottam! Semmi értékeset, vagy egyáltalán értelmeset nem fűzöl semmihez, csak lehülyézel minket!"


idézz tőlem, ahol lehülyéztem bárkit is.

én tudok tőled: "És mondjátok, hogy nincs igazam, mikor azt mondom, hogy a sok hülye az ilyenek miatt utálja a Jobbikot, amikor közük nincsen hozzá! "

meg tudok ilyet is: "Balf@sz vagy b@zdmeg, addig nagy a szád, amíg tudsz mivel visszavágni, utána meg jön ez a gyerekes hárítás! Szánalmas!" ( http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__424..


ennyit az intellektuális megnyilvánulásaidról.

2013. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

De látom, most sem a témához szólsz hozzá, csak ahhoz, amihez még tudsz!


Miért nem mondasz valamit mondjuk erre?

"Ha nem politikusról van szó, akkor miért szidod miatta a Jobbikot?

Gondolj bele fordított helyzetben!

Ha te megerőszakolnál valakit, én meg pusztán miattad elkezdeném ócsárolni azt a pártot, akire szavazni szoktál!

Biztosan miattuk van, ők mondták neked, hogy erőszakolj meg valakit!"

2013. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Mert mondjuk nem azért van az oldal, hogy azt tárgyaljuk ki, melyikünk hülyézi a másikat, hanem arra, hogy a kérdésről beszéljünk!

Láthatóan ahhoz viszont már nem tudsz hozzá szólni!

Vagy a kérdés témájában válaszolj, vagy ne is mondj semmit!

Csak szemeteled az oldalt!

2013. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

törölt hozzászólásom:


"Miért nem mondasz valamit mondjuk erre? "


miért nem idézel, hogy hol hülyéztem le akárkit is?


"Mert mondjuk nem azért van az oldal, hogy azt tárgyaljuk ki, melyikünk hülyézi a másikat, hanem arra, hogy a kérdésről beszéljünk! "


érdekes, pár hozzászólással ezelőtt még másképp gondoltad. szerintem kicsit ülj le és rakj rendet a fejedben.

részemről lezárva.

mivel a kérdező nem tudta értelmezni a válaszom, így enm látom értelmét tovább boncolgatni.

2013. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

És még mindig nem a kérdésre válaszol...

Te minek vagy itt egyáltalán?

2013. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!