Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az baj ha nem értek egyet a...

Az baj ha nem értek egyet a Jobbikkal?

Figyelt kérdés

Bár fiatal vagyok de én nem tudok azonosulni az ö kvázi.

Finoman fogalmazva bele kötünk bizonyos rétegekbe, megbélyegzünk embereket a szexuális, vallási és etnikai hovatartozásuk miatt szerű politikájukkal.

Szerintem jó és rossz emberek mindenhol vannak bőrszín és egyebektől függetlenül.

Meg a turul madarat minden bokra dologgal. Szerintem nem ettől lesz jobb az élet.

És bizonyára kisebbségben vagyok az érzéssel, de nem szeretném ha ők kerülnének kormányra.


Értelmes és nem obszcén válaszokat szeretnék, köszönöm.


24 F



2013. ápr. 20. 22:07
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
52%
Engem nagyon zavar a cigánybűnözés, a cigányterror. De a jobbikal én sem egyet értek. (most jól lepontoz minden jobbikos és minden taszos "jogvédő")
2013. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
73%
Nem kötelező egyetérteni velük, de homokba dugott fejjel sem észt osztani...
2013. ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
60%
Az a gond, hogy a média kikiáltotta, hogy a Jobbik fasiszta (egyébként nem az, csak rendet szeretne csinálni ebben az országban). A legnagyobb rasszisták a zsidók, nézz utána, mit műveltek a palesztinokkal. (Zsidó vagyok amúgy)
2013. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
58%

Nem baj, ha nem értesz velük egyet, ez a demokrácia lényege. Ugyanakkor én úgy érzem, hogy aszerint ítéled meg őket, ami folyik róluk a médiából, meg a többi párttól. Szerintem nem igazán ismered a programjukat, céljaikat. A média ferdítéseit ismered róluk, és abban a hiszemben vagy, hogy az a színtiszta igazság.

Nem ítéllek el, sok hozzád hasonló srác van. Egy részük magától jön rá arra mi is az igazság Magyarországon és a világon, másnak megöli az idős nagyanyját egy cigánybűnöző, akit majd nem lehet elítélni, mert egy zsidó jogvédő kihozza a börtönből, és ekkor esik le neki a tantusz, hogy valami nagyon nincs rendben, a harmadik rész meg liberális marad, amíg él, aztán nácikol, mert vagy ebből él, vagy mert az olyan szép.

Nézz inkább utána a dolgoknak, és ne a következményeket ítéld el anélkül, hogy ismernéd az okokat, az előzményeket. Rengeteg az igazságtalanság a mai világban is, és akik meg egyfolytában a demokráciát szajkózzák, azokra meg mintha nem is vonatkoznának a törvények, a cigányokról már nem is beszélve. Igen, jóérzésű ember zsebében kinyílik a bicska, ha kiszolgáltatott idős embereket gyilkolnak le cigányállatok, és ha meg mégis megpróbálják megvédeni magukat, a tuladonukat, akkor ezeket a tisztességes, becsületes idős embereket csukják börtönbe, a bűnözők meg röhögnek a képünkbe, mert nekik nem is börtön a börtön se, ha esetleg csak lecsukják őket néhány évre.

2013. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
58%
Nincsen azzal semmi gond, ha nem értesz velük egyet. Én sem szeretném, ha ez, vagy hasonló társaság egyáltalán a kormányzás közelébe kerülne (mint ahogy például a KDNP is a maga elhanyagolható társadalmi támogatottságával). Borzasztóan irritál egyes cigányok viselkedése, és halálbüntetés párti vagyok, de a problémákra a Jobbik sajnos egyrészt rossz válaszokat ad, másrészt ha összetetten vizsgáljuk a programjukat, egy ilyen párt nem állja meg a helyét a civilizált, modern Európában, és az ész nélküli radikalizmus a jelenlegi amúgy is aggasztó helyzetben tragédiába sodorná az országot mind gazdasági, mind politikai, mind társadalmi értelemben.
2013. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
Minden párt moslék, mint az elmúlt 20 év. Nem mintha Kádár lenne az etalon (messze nem), de ennél még az is jobb volt.
2013. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
58%

Ugyan , kérdező ez hülyeség.


Én liberálisnak mondott ember vagyok.Na jó , sok liberális nácifasisztarasszistának tart , néhány Jobbikos meg libsinek meg liberónak.


A Jobbiknak van egy bizonyos része , egy hangos kisebbség akik tényleg olyanok amilyenek.

De , ilyenek minden pártban vannak , a Fidesznél is meg a baloldaliaknál is.Például , az a sósavas Fideszes bácsi vagy amikor dékás egyének megpofoztak egy Fideszest.


Jobbik IT tag vagyok , és a közhiedelmekkel ellentétben egyikünk sem kopaszra borotvált , bakancsos állat akik Heil Hitlereznek.

Nagyon "nácinak" nézünk ki , ugye?

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
28%

"Én liberálisnak mondott ember vagyok."


Elég nagy lúzer lehetsz, ha liberálisként egy olyan pártot támogatsz, amely például kijelenti, hogy hatalomra kerülve megszüntetné, lerombolná a neki nem tetsző tv-adókat, rádiócsatornákat, internet oldalakat, a munkatársaikat pedig száműzné az országból.

2013. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem itt Magyarországon az a legkevésbé probléma, hogy kinek milyen a bőrszíne, nem ezzel van a baj. Ha ez alapján utálnák az embereket, akkor nem lennének menők a jó kis szolis csajok sem, nemde? :)


Tehát ez hülyeség, hogy a jobbikosok bőrszín alapján ítélnek el valakit. Az emberi viselkedésen van a hangsúly, ami egyes "kultúrkörökben" nem éppen elfogadható.

2013. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
27%

"A legnagyobb rasszisták a zsidók, nézz utána, mit műveltek a palesztinokkal. (Zsidó vagyok amúgy)"


Ezek szerint te, mint állítólag zsidó, a legnagyobb rasszisták közé tartozol. Vagy nem is vagy zsidó, csak vetítesz...

2013. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!