Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az baj ha nem értek egyet a...

Az baj ha nem értek egyet a Jobbikkal?

Figyelt kérdés

Bár fiatal vagyok de én nem tudok azonosulni az ö kvázi.

Finoman fogalmazva bele kötünk bizonyos rétegekbe, megbélyegzünk embereket a szexuális, vallási és etnikai hovatartozásuk miatt szerű politikájukkal.

Szerintem jó és rossz emberek mindenhol vannak bőrszín és egyebektől függetlenül.

Meg a turul madarat minden bokra dologgal. Szerintem nem ettől lesz jobb az élet.

És bizonyára kisebbségben vagyok az érzéssel, de nem szeretném ha ők kerülnének kormányra.


Értelmes és nem obszcén válaszokat szeretnék, köszönöm.


24 F



2013. ápr. 20. 22:07
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
28%

"Attól , hogy valaki nemzeti érzelmű , az nem azt jeleneti , hogy elutasít mindent ami nem kötődik az országához."


Persze, de akkor se az amcsik kedvencét kéne kortyolgatni, ha utálják a zsidókat.

2013. ápr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
20%
most még nem baj
2013. ápr. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
62%

Azzal értesz egyet, akivel te akarsz, erre a választ ne mástól várd!


Viszont javaslom, bővítsd az információforrásaid körét, mert amiket itt leírtál a Jobbikról, finoman fogalmazva is erős túlzások!


Nem olyanok ők, mint amilyennek sokan beállítják, sajnos eléggé félre vannak értve, és sokan ítélkeznek felettük ilyen hallott információk alapján!

2013. ápr. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
54%
Természetesen baj, hiszen jelenleg a Jobbik az egyetlen magyar párt.
2013. ápr. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
57%

"A legnagyobb rasszisták a zsidók"


Ezzel így egyetértek.

2013. ápr. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
93%

"Persze, de akkor se az amcsik kedvencét kéne kortyolgatni, ha utálják a zsidókat."

A Coca kólát senki nem azért issza, mert az az amcsik kedvence, egy normális nemzeti érzelmű pedig nem utálja a zsidókat. A Coca kólát azért isszuk, mert finom. Persze, húzhatnánk mi is egy nagy falat, mint annó Kína, és a totális elzárkózásra rendesen rá is faragtak a történelem folyamán. Egykor a világ egyik legfeljettebb állama volt, aztán csúnyán lemaradtak. Kaptak is majd rendesen a japánoktól, akik sokkal fejlettebbek voltak, mert nyitottak voltak kifelé, de ugyanakkor nacionalisták is voltak. Kína gyarmat volt, Japán nem lett az. Később Kína a kommunizmus béklyójába süllyedt. Mostanra kezdenek helyrerázódni, és Kína ma már gazdasági nagyhatalom, és pont azért, mert már nem zárkóznak el.

Attól, hogy Coca kólát iszol, még persze lehetsz gyarmat, pláne ha ez azzal párosul, hogy majmolod a nyugatot, és lenézed a saját hazád értékeit. Ugyanakkor nem lehetsz nyitott úgy, hogy azt hiszed attól vagy nemzeti és különb, mert te nem iszol Coca kólát, nem jársz farmerban.


Egy valódi nemzeti érzelmű ember pedig nem a zsidókat utálja, hanem a zsidó lobbit, médiát, amivel egész jól uralják a világot sajnos. Nekem semmi bajom sincs a zsidó boltossal, tehát erg0 az, hogy utálnám a zsidókat az bar0mira nem igaz. Azzal, hogy a lobbijuk kiforgatta az országot a vagyonából, privatizáltak, továbbá még adósukká tették az országomat úgy, hogy én soha nem vettem fel tőlük hitelt, és most egy gyarmat a hazám, az már annál inkább bosszant. Hiába választunk akármilyen kormányt, beleavatkoznak a belügyeinkbe, megmondják milyen törvényeket hozhatunk, (hogy nem lehet halálbüntetés, hogy a bűnözésből élő cigánybandáknak ugyanolyan vagy inkább még több jogai vannak mint nekem). Ők magukat képzelik a demokrácia egyedüli letéteményeseinek, van bőr a képükön abba is beleavatkozni, hogy itthon a magyar állam kit tüntet ki. Gyarmatként kezelnek minket, mert azok is vagyunk. Mindenki aki tiltakozik ez ellen, az antidemokratikus, rasszista, antiszemita és náci. Ergo ezeket ezekkel a "szép megbélyegzésekkel" társadalmon kívül helyezik a tolerancia bajnokai. Akit megbélyegeztek az elveszíti állását, nem lehet akár mégcsak tanár sem.


Nem általánosságban a zsidókkal van a baj. Aki meg ezt hiszi, az csak a zsidó lobbi kezére játszik, hisz épp attól erősek ők is, ha minél nagyobb tömegeket maguk mellett tudhatnak, csak sajnos elég sok csökött agyú ezt nem fogja fel, hanem csak buzgón zsidózik, és képtelen látni a fától az erdőt.

Jó, a Coca Cola Company is juttat nekik a profitból, mertha nem tenné, már rég beszüntették volna, sőt ők maguk is tulajdonosok már benne. Így aki Coca kólát iszik, az közvetve támogatja őket. De könyörgöm, mi az ami nincs az ő kezükben? Bemész a boltba, rá van írva a termékre, hogy magyar termék, és akkor te már azt jóízűen fogyasztod, mikor könnyen lehet, hogy már azt is felvásárolták! :) Emellett, meg kurwára let0jnák azt is, ha egyetlen magyar sem inna Coca kólát, észre sem vennék ezt a bojkottot. Nem azzal lehet őket megfogni, hogy nem iszol Coca kólát, hanem azzal, hogy először is átlátsz rajtuk, és megosztod másokkal azokat a dolgokat amikre rájöttél, amit megértettél, másodszor meg nem zsidózol, és nem általánosítasz, mert azzal sokkal de sokkal többet ártasz a sajátjaidnak, mint gondolnád. (Ezt nem feltétlen rád értem, ne vedd magadra, általánosságban beszélek, csak a Coca kólás részt szántam konkrétan neked. :) )

2013. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
51%

"A világképedbe tehát simán belefér, hogy egy párt ha hatalomra kerül, megszüntessen bizonyos kereskedelmi csatornákat, honlapokat, mert őkelméknek böki a csőrét, hogy léteznek."


Ne haragundj, de ezeket az értéket egyáltalán nem hordozó, néphülyítő kereskedelmi csatornákat tényleg csak a nagyon idióták nézik!

2013. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
40%
Ne szégyeldd! Egy felmérés szerint az egyetemisták nagy része (akik nem a leghülyébb része a társadalomnak) Jobbik szimpatizáns, és valódi rendszerváltást akar. Szóval nem vagy egyedül, semmi szégyenkezni valód nincs!
2013. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
56%

"Ne haragundj, de ezeket az értéket egyáltalán nem hordozó, néphülyítő kereskedelmi csatornákat tényleg csak a nagyon idióták nézik!"


Ezt mondod te. Mások szerint például a néphülyítő kurucinfót olvassák a nagyon idióták. Pont azért tettem a fenti megjegyzést, mert valaki írta, hogy ő, mint liberális a Jobbik IT tagozatában viribel, és dehogy kirekesztő párt már a Jobbik, amikor ő és barátai benne lehetnek. Lehet, hogy ő liberálisnak tartja magát, szerintem viszont ez vagy nem igaz, vagy nagyon fordítva ül a bilin, ha olyan pártnak dolgozik, amely önhatalmúlag kíván beleszólni más emberek ízlésébe és szórakozásába.

2013. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim válasza:
60%

Ez az egész egy nagy f@szság

és nem kel mindenkit 1kalap alá venni

Azaz romábol-magyarbol-zsidóbol-stb.. is van rosz és jó van olyan roma aki reggel 6tól este 11ig dolgozzik miközbe egy magyar meg drogot árul és firdítva

Csak könyebb mindíg a másikba keresni a hibát

Multkór pl: egy jobbikos a saját lányát b@szta meg!!:s

Na akkor hogy is van??!!

2013. ápr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!