Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az baj ha nem értek egyet a...

Az baj ha nem értek egyet a Jobbikkal?

Figyelt kérdés

Bár fiatal vagyok de én nem tudok azonosulni az ö kvázi.

Finoman fogalmazva bele kötünk bizonyos rétegekbe, megbélyegzünk embereket a szexuális, vallási és etnikai hovatartozásuk miatt szerű politikájukkal.

Szerintem jó és rossz emberek mindenhol vannak bőrszín és egyebektől függetlenül.

Meg a turul madarat minden bokra dologgal. Szerintem nem ettől lesz jobb az élet.

És bizonyára kisebbségben vagyok az érzéssel, de nem szeretném ha ők kerülnének kormányra.


Értelmes és nem obszcén válaszokat szeretnék, köszönöm.


24 F



2013. ápr. 20. 22:07
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
60%

8.


Olyan értelemben vagyok liberális , hogy például elfogadom a homoszexualitást.Egy meleg szobatársam van ,nem örvendek amikor a péntek esti programját részletezi ,de semmi problémám nincs vele ,egyenlőként kezelem.


Cigányok közül is ismerek normálisat.

Sajnos ez nem túl gyakori közöttük.

A Jobbik nem akarja irtani őket ,vagy hasonló.Ismerem az érpataki modellt és annak történetét , körülményeit.Vannak interjúk az ottani cigányokról akik balhésak voltak.

Egész más embernek tűnnek.

2013. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
35%
A Jobbik jó szándékú, de nagyon meggondolatlan.
2013. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
37%

"Olyan értelemben vagyok liberális , hogy például elfogadom a homoszexualitást."


A világképedbe tehát simán belefér, hogy egy párt ha hatalomra kerül, megszüntessen bizonyos kereskedelmi csatornákat, honlapokat, mert őkelméknek böki a csőrét, hogy léteznek.

2013. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
56%

"Megbélyegzünk embereket szexuális, vallási és etnikai hovatartozásuk miatt."

1.Szerintem az a természetes, ha a férfi nővel csinálja.Minden más TERMÉSZETELLENES.

2.Vallási - Én nem tudom, hogy érted ezt, ha mutatsz egy cikket róla, egy hírt, hogy vallásilag bélyegeznek meg valakit, akkor linkeld be és beszélgetünk róla.

3.Etnikai hovatartozásuk - Franciaországban pl. nyíltan teszik ezt a KORMÁNYON lévők, szó szerint kipaterolják onnan a cigókat, és nincs semmi probléma, csak nálunk, mert itt mindent megetetnek a néppel.

4.A turul madár nemzeti jelkép, ha nem bírod felfogni azt, hogy fontosak nekünk ezek a jelképek, a történelmünk része, akkor sajnállak.


Szerintem értelmes a hozzászólásom.

2013. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
52%

Ja , igen.

A másik , hogy nem is vagyok "színmagyar".Félig orosz vagyok ,mégis befogadtak itt és nem piszkáltak érte , hogy bolsevik , komcsi , megszálló...stb

Soha nem ért a származásom miatt atrocitás.

A Fideszesektől viszont igen ,némelyikük olyan arrogáns.

2013. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
67%
Nem, természetesen nem baj. De a kérdés alatti pár mondatod alapján te is csak a médiából ismered őket, az meg azért elég hamis képet fest róluk.
2013. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
35%

"Jobbik IT tag vagyok , és a közhiedelmekkel ellentétben egyikünk sem kopaszra borotvált , bakancsos állat akik Heil Hitlereznek.

Nagyon "nácinak" nézünk ki , ugye? "


Nagy nemzetiek, akik vedelik a Coca-Cola-t... Ennyire komolyan veszi magát a Jobbik.

2013. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
65%

17. És?


Összekevered a dolgokat.

Miért ne ehetnénk hamburgert és ihatnánk kólát?


Attól , hogy valaki nemzeti érzelmű , az nem azt jeleneti , hogy elutasít mindent ami nem kötődik az országához.

2013. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
60%

17-es ez nagyon primitív és szánalmas hozzászólás volt.

Na ekkora hülyeséget régen olvastam.

2013. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
57%

"Elég nagy lúzer lehetsz, ha liberálisként egy olyan pártot támogatsz, amely például kijelenti, hogy hatalomra kerülve megszüntetné, lerombolná a neki nem tetsző tv-adókat, rádiócsatornákat, internet oldalakat, a munkatársaikat pedig száműzné az országból.



Ok, fordítsuk meg a dolgot!

Milyen liberális vagy te ha olyan médiákat támogatsz akik csalnak hazudnak minden emberi és mentális érdeket kiiktatva pusztán pártkatona módjára? Milyen liberális vagy hogy elnézed hogy azok a médiák olyan pártokat támogatnak akik a nekik nem tetsző pártokat egyszerűen eltakarítanák minden demokratikus érték nélkül: Hogy pontosan ezek a pártok szerepelnek ezekben a médiumokban és mondják meg, kik lehetnek és kik nem lehetnek demokraták!


Hogy is van ez akkor?

Szerintem nem a Jobbik kezdte ezt a háborút, hanem sokkal hamarabb az említett médiák?

(vagy ez sem igaz?)

2013. ápr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!