Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg vagyok és Jobbikos. Jó...

Meleg vagyok és Jobbikos. Jó ez így?

Figyelt kérdés

Mindig is szegények voltunk, egész családom, és mivel nem látok olyan pártot, aki a szegényeket, úgymond "prolikat" képviselné a Jobbikon kívül, ezért Jobbikos lettem.


Viszont a gazdaggyűlölet, nyugatgyűlölet mellett (ami tetszik, ezért lettem Jobbikos) itt van a meleggyűlölet. Bármennyire is Jobbikos vagyok, sokszor nehezemre esik egy olyan párt támogatása, ami utálja a fajtámat.


Mit tegyek? Kire szavazzak?

Nem kimondottan esik jól, hogy egy homofób társaság mellett állok ki, még akkor sem, ha ők tetszenek a legjobban az összes közül...



2013. ápr. 8. 21:34
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
8%
Sajnos hazudsz, illetve a balliberális média hazugságait adod vissza, ez nem vall tájékozottságra és intelligenciára. (Palesztin) gyerekeket pedig valóban ölnek - az izraeli "barátaid" te hitgyülis.
2013. ápr. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
65%
Véletlenül ölik a gyerekeket, és tudod miért? Mert a kedvenc arab terrorista nemzeted pajzsként használja őket, és harcra képzi.
2013. ápr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%

Jobbikosként annyit mondok, hogy izraeli vagy palesztin, az egyik tizenkilenc, a másik egy híján húsz.

De ha már az izraeli kérdés szóba került, azt jó tudni, hogy Mózes szigorúan tiltotta a homoszexuális tevékenységet: "Férfival ne hálj úgy, ahogy asszonnyal hálnak, utálatosság az."

2013. ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
42%

Ez az élő pajzs tápig egy hasbarakommandó által terjesztett tévhit, rózsimisi kommandó néven is ismert, részben az indexhez részben más balliberális körökhöz köthető hivatásos trollokról van szó.


No meg hát történt arrafelé még egy s más. Jó érzésű ember megundorodik egy ilyen országtól, ilyen politikától, sajnos megélhetési politikusaink és bértollnokaink önző érdekből kiszolgálják a cionistákat...


[link]


[link]


Dehát kinek magyarázom én és de főleg minek minek minek??? "köpni kell köpni kell köpni kell" :)))) [link]

2013. ápr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!