Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg vagyok és Jobbikos. Jó...

Meleg vagyok és Jobbikos. Jó ez így?

Figyelt kérdés

Mindig is szegények voltunk, egész családom, és mivel nem látok olyan pártot, aki a szegényeket, úgymond "prolikat" képviselné a Jobbikon kívül, ezért Jobbikos lettem.


Viszont a gazdaggyűlölet, nyugatgyűlölet mellett (ami tetszik, ezért lettem Jobbikos) itt van a meleggyűlölet. Bármennyire is Jobbikos vagyok, sokszor nehezemre esik egy olyan párt támogatása, ami utálja a fajtámat.


Mit tegyek? Kire szavazzak?

Nem kimondottan esik jól, hogy egy homofób társaság mellett állok ki, még akkor sem, ha ők tetszenek a legjobban az összes közül...



2013. ápr. 8. 21:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
31%

Te tényleg lehet hogy meleg vagy, de mellé még egy kis bunkó provokátor is!


Attól hogy homár vagy még lehetnél Jobbikos, persze nem úgy hogy polgárpukkasztó módon reklámozod.


De ezzel egyből lebuktattad magad!


"Viszont a gazdaggyűlölet, nyugatgyűlölet mellett (ami tetszik, ezért lettem Jobbikos) itt van a meleggyűlölet. Bármennyire is Jobbikos vagyok, sokszor nehezemre esik egy olyan párt támogatása, ami utálja a fajtámat. "


A Jobbik nem gyűlölködik, csak egyszerűen olyan tabukat feszeget amivel sokak szemében szálka lesz, és ez a bélyeg nem nehezen előállítható.


Nem tőke ellenes, de azért az csak jó lenne ha itthon aki ide fektet be abból a magyaroknak is lehetne haszna, nem alamizsna, meg munkaerő reprodukció.


Nem gyűlöli a gazdagságot, de azért engedje meg a világ hogy ne csak a szegények nyomorából gazdagodjanak.

2013. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
36%

Jobbikosként annyit mondok, hogy arról, hogy milyen szexuális hajlamaid vannak, egyáltalán nem tehetsz.

Érdemes Vonának egy bejegyzését erről elolvasni:

[link]

2013. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
60%

Én Jobbik IT tag vagyok , egyetemre járok , a szobatársam meleg.Soha semmi összetűzésünk nem volt emiatt.Persze , amikor hétvégi "programját" részletezi akkor forgatom a szememet.


A Jobbik nem utálja a melegeket , csak a médiában csökkentené a homoszexuális jelenlétet.

2013. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
55%
Nincs törvénybe foglalva, hogy aki meleg, az csakis baloldali pártokra szavazhat. Szerintem jól gondolod és bárcsak több ilyen ember lenne, aki látja a fától az erdőt.
2013. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
30%
Jó!!!!
2013. ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
33%
Én is meleg vagyok, átlag 36,5-37 Celsius fok között van a testhőmérsékletem. Ez így elég meleg? :O
2013. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
24%

Nekem is kamu szagú a kérdés, de amúgy miért lenne kizárt a két dolog?

Jobbik inkább ilyen hagyományőrző párt, ezért a homokosfelvonulást nem támogatják, meg a homokosoknak a magamutogatását... de hogy négy fal között mi törtéink, abba senkinek nincs beleszólása...

2013. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
9%

A Jobbik csak a vonulgatós roncsokat nem díjazza.

Az hogy te otthon mi vagy, senkit sem érdekel.

Szebb jövőt!

2013. ápr. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
79%

Olvasd el a Jobbikos törvényjavaslatot a meleg "propaganda" büntethetőségéről. A törvény alapján a melegek 99,9%-át börtönbe lehet csukni.

Ha utálod a szabadságot, akkor nyugodtan szavazz a jobbikra.

2013. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
42%

"ezért a homokosfelvonulást nem támogatják, meg a homokosoknak a magamutogatását"


Ez mégis hogyan lehetne elintézni anélkül, hogy a melegek alapvető emberik jogát (szólásszabadság, kifejezés szabadsága) ne sértené?

2013. ápr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!