Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg vagyok és Jobbikos. Jó...

Meleg vagyok és Jobbikos. Jó ez így?

Figyelt kérdés

Mindig is szegények voltunk, egész családom, és mivel nem látok olyan pártot, aki a szegényeket, úgymond "prolikat" képviselné a Jobbikon kívül, ezért Jobbikos lettem.


Viszont a gazdaggyűlölet, nyugatgyűlölet mellett (ami tetszik, ezért lettem Jobbikos) itt van a meleggyűlölet. Bármennyire is Jobbikos vagyok, sokszor nehezemre esik egy olyan párt támogatása, ami utálja a fajtámat.


Mit tegyek? Kire szavazzak?

Nem kimondottan esik jól, hogy egy homofób társaság mellett állok ki, még akkor sem, ha ők tetszenek a legjobban az összes közül...



2013. ápr. 8. 21:34
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
75%

"A Jobbik csak a vonulgatós roncsokat nem díjazza.

Az hogy te otthon mi vagy, senkit sem érdekel.

Szebb jövőt!"


Tévedés!


A Jobbikos törvénytervezet szerint már az is büntethető lenne, ha a szomszéd valahogy leszűrné a viselkedésedből (pl. 1 hálószobás lakásba 2 pasi lakik), hogy meleg vagy. A tervezetbe direkt le van írva, hogy az is büntetendő, ha valaki nem szándékosan "propagálja a szexualitását, csak a viselkedésével tudtán kívül olyan információt ad át másnak, amivel leszűrhető, hogy meleg.

2013. ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

A Jobbikos törvénytervezet leginkább az amerikai hadsereg "ne kérdezd, ne mond", mára visszavont törvényére hasonlít, ami alapján már azért is kirúgtak valakit a hadseregből, ha egy jóakarója feltörte a magán levelezését, amiből kiderült, hogy meleg, hiszen így az internet előtt "propagálta" a homoszexualitását.

Természetesen ha bárhol is megpróbálsz párt keresni magadnak, azzal is törvényt sértesz, hiszen nem tartod meg magadnak a szexualitásod, hanem ezzel is propagálod mások előtt, hiszen a szexualitás társas viselkedés.

Meleg bárok, internetes oldalak be lennének tiltva, szexuális felvilágosítás melegek részére szintén be lenne tiltva. Meleg szervezetek, AIDS megelőző programok stb.

Egy ilyen törvénnyel felnőne amelegek egy olyan nemzedéke, akik semmit se tudnának a saját szexualitásukról, hiszen sehol se hallottak róla, így az állatias ösztöneik után mennének, mint a kommunizmusban, annyi különbséggel, hogy ma már itt az AIDS. Nem fogják tudni mi a biztonságos szex, meleg párkapcsolat stb.

2013. ápr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
97%
Ha bárki kétségbe vonná az írásomat, azzal közlöm, hogy alaposan végigolvastam a törvénytervezetet egy ügyvéd haverommal együtt. Engem több mint 20 évre elítélnének, pedig csak úgy élek, mint bárki más. Felvonulni se járok.
2013. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%
Nekem személy szerint nincs bajom a homokosokkal meggyőződésem hogy nem tehetnek róla. De ne essünk át a ló másik oldalára és ne szervezzenek felvonulást és ne reklámozzák magukat mert azért ez még se természetes dolog.Nem kell állandóan arról beszélni hogy ez rendben van mert akkor a gyerekek is azt látják hogy ez így helyes.Jobbikos meg lehetsz csak ha kongresszust tartanak ne állj fel és kiabálj hogy meleg vagyok mert mocskosul ráfázol.
2013. ápr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát, aki meleg, és ráadásul jobbikos, az menjen sürgősen elmeorvoshoz. Hátha még menthető ! Más, a jobbik, egy ... párt, inkább nem is jellemezném, megteszik ezt balról, és a jobb érzésűek jobbról is ! Amíg vannak olyanok, akik kaphatók a demagógiára, addig rájuk lesz (sajnos) kereslet !
2013. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
84%
A JOBBIK IS CSAK A SZÉPET MUTATJA. ÍGÉRGET MINDENT, MINT A TÖBBI PÁRT, AZUTÁN HA VÉLETLENÜL NYER FELÉT NEM TELJESÍTI. A TÖBBIT MEG MÁSKÉNT, MINT ÍGÉRTE
2013. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
20%
13.: Konkrétan melyik törvénytervezetről van szó? Mert én, bár állandóan olvasom a Jobbik honlapját, ilyesmit nem találtam. Jó lenne, ha ezt megosztanád.
2013. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
2013. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
90%
Azt el is felejtettem, hogy a törvénytervezet szerint lehet beszélni a homoszexualitásról, de csak negatívumként, vagyis a homofóbia szabad, de a melegek nem védhetik meg magukat, mert akkor börtönbe kerülnek.
2013. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
6%

Vagy úgy, kedves 13.! Nos, a HVG itt is elferdítve közölte a javaslatot. Itt van az eredeti:

[link]

2013. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!