Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZMP tagja voltam, most...

MSZMP tagja voltam, most Jobbikos vagyok. Jó ez így?

Figyelt kérdés

Szegény családból jöttem, mindenki munkás nálunk.

Ahhoz, hogy a rendszerváltás elott munkát adjanak, kellett, hogy párttag legyek. Hittem a kommunizmusban, mai napig hiszek benne.

Ùgy látom, hogy a JObbik az egyetlen párt, aki megvet mindenkit, aki tokés, aki nyugati, aki jobb mint mi, és támogatja a szegényeket, mondhatni a proletárokat.

Viszont, itt van a nagy probléma, hogy jobboldali a jobbik, én meg baloldali vagyok.

Jó, hogy támogatom, nem furcsa?


2013. ápr. 1. 18:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%

Nem furcsa.


Én is baloldali voltam ,később lettem csak Jobbikos , mert rájöttem hogy ők az egyetlen normális párt Magyarországon.Bennük van még eltökéltség , akarat , lázadnak a jelenlegi rendszer ellen.

2013. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Ezzel akkor lenne probléma, ha nem lennél becsületes ember. De úgy veszem ki az írásodból, hogy az vagy.


Amúgy meg nem értem, hogy mi a problémád, teljesen egyértelmű egy normális ember számára, hogy csak azokkal van probléma, akik nem veszik komolyan azt, amit úton-útfélen hirdetnek és csak a pénzért csinálják azt, amit tesznek.

2013. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Ez a jobboldal-baloldal meg egy akkora baromság, hogy ideje lenne már végre elfelejteni.
2013. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
10%

ez a kérdező is bioznyíték, hogy a jobbikot az mszp gyártotta, hogy tönkretegye a fidesz kndp 2/3-át!

a komcsikból lesznek a jobbik kocmsik, a keresztény nemzeti érzelműek meg a fidesz kdnp-hez tartoznak! a többi mind a komcsikhoz!

2013. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

4. A Fidesz hol nemzeti érzelmű?

Az egy álnemzeti kamu jobboldali párt.

2013. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sem aszerint kell szavazni, hogy jobboldal-baloldal, hanem hogy ki az aki általad jónak vélt dolgokat képvisel!
2013. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%

Ha a Jobbikra szavazol, az a legrosszabb választás. Csak szavakban mondanak szépeket, de megvalósíthatatlan a gazdaság politikájuk.

Nem támogatja a szegényeket, csak a tőkések ellen harcol. A kettő nem ugyanaz. Igaz, hogy jelenleg nincs olyan párt, amelyik valóban támogatná a munkásembereket.

2013. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
1%

a fidesz nemzeti érzelmű volt mindig is!

ne feledjük, hogy Orbán Viktor kon banditát hogy legyőzte az eu-ban, kiáll minden magyar ügyért, folyamatosan harcol a multik, bankok, eu, usa ellen, hogy megvédje a magyarság jogait, a világ összes magyarjáért kiáll, szenvedélyesen szereti hazáját és népét, a gazdaságot világszínvonaulvá fejleszti, újraegyesíti a nemzetet, visszahozta a kereszténységet a politikába, Istenközpontú politika lett és még sorolhatnánk a sok nemzeti dolgot, amit tett!

2013. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

A Jobbik politikai programja jelenleg a legbaloldalibb program Magyarországon, a szó klasszikus értelmében.

Más ideológiai alapon áll, mint a kommunisták, és szélsőjobbnak mondjuk, de ettől még a programja baloldali, hiszen munkapárti, a nagytőkét ostorozza, stb.

2013. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
Igen, jó hogy támogatod, és a legjobb választás. Ugyanis a többi parlamenti párt nem a magyar érdekeket nézi, hanem a zsidóékat. Lásd Sz.rházi Attila legutóbbi megnyilvánulását, vagy lásd Áder János hajbókolását a rabbi előtt.
2013. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!