Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg vagyok és Jobbikos. Jó...

Meleg vagyok és Jobbikos. Jó ez így?

Figyelt kérdés

Mindig is szegények voltunk, egész családom, és mivel nem látok olyan pártot, aki a szegényeket, úgymond "prolikat" képviselné a Jobbikon kívül, ezért Jobbikos lettem.


Viszont a gazdaggyűlölet, nyugatgyűlölet mellett (ami tetszik, ezért lettem Jobbikos) itt van a meleggyűlölet. Bármennyire is Jobbikos vagyok, sokszor nehezemre esik egy olyan párt támogatása, ami utálja a fajtámat.


Mit tegyek? Kire szavazzak?

Nem kimondottan esik jól, hogy egy homofób társaság mellett állok ki, még akkor sem, ha ők tetszenek a legjobban az összes közül...



2013. ápr. 8. 21:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

18:58


Nincs elferdítve semmi. Magát a tervezetet olvastam.

Amúgy az általad belinkelt cikk is ugyan azt írja. Persze a részletekbe egyik cikknél se mentek bele. Olvass a sorok között. Kezdjük ott, hogy nincs is definiálva a "meleg propaganda".

2013. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, mint amit a 19.-ben írtál. Konkrétan arról van szó, hogy akik a homokosságot reklámozzák, azok kerüljenek börtönbe.
2013. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

22:54


mivel nincs definiálva a reklámozás, így minden annak számít.

Ha a TV-ben 1 pillanatra megjelenik a háttérben a sörön az embléma (alig kivehető, de ott van) már büntetik is a csatornát, mert reklámnak számít.

2013. ápr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

"Olyan nincs, mint amit a 19.-ben írtál"


Ne hazudj!! Igenis ott van.

2013. ápr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy nézzük minden reklámnak számít az életünkben, hiszen más is látja az életünket, nem él minden egyes ember elszigetelten. Látjuk egymás ruháját, kocsiját, stb. A hosszú hajú emberekre rá lehet fogni, hogy a hosszú hajat reklámozzák. A nők pedig a nőket reklámozzák.

Ha arról beszélek, hogy tegnap kínai kaját ettem, akkor a kínai ételt reklámozom.


Ilyesmit nem lehet betiltani, mert bármi számíthat reklámozásnak. Az egész életünkre rá lehet fogni, hogy egy reklám.

2013. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha két férfi egy garzonba lakik akkor nagy valószínűséggel melegek. Mivel a szomszédok ezt tudják, így a pár a homoszexualitást reklámozza, hiszen valahogy rájöttek arra, hogy melegek (lakás mérete miatt), ahogyan én is láttam az emblémát a sörösüvegen a TV-ben.
2013. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem kamu a kérdés végül is, én is biszex vok de azért minek szavazzak neoliberálisokra vagy az olyan-amilyen atlantista, cionista fideszre, tehát kizárásos alapon marad a Dzsobbik. :D


Maga a párt nem homofób, az indulatok sem a melegeknek szólnak hanem a balliberálisoknak, azt hiszik sokan a kettő egyet jelent mert sok meleg aktivista szdsz-es vagyis most már lmp-s. :)

2013. ápr. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

01:38


Akkor mért kell a melegek szabadságát elvenni?

2013. ápr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
16%
Attól még, hogy Jobbikos vagy, lehetsz meleg. Az a lényeg, hogy ne legyél kapzsi zsidó, és szeresd a hazádat.
2013. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
32%

A gyerekek szabadságát sem kell elvenni, aki fiú akar babázzon, de ne tiltsák be a férfias-nőies játékokat holmi szabadkőműves genderelmélet nevében, meg ilyesmik.


At a baj hogy pont a liberálisok akarnak diktatúrát kiépíteni, egyre több dolgot betiltani, agyonszabályozni. ÉS pont a baloldaliak akarnak a bankok és a nagytőke érdekében népet nyúzni...

2013. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!