Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért találnak Kivetnivalót...

Miért találnak Kivetnivalót egyesek Szaniszló Ferenc kitüntetésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mi a gond azzal hogy egy jobboldali nézeteket valló és terjesztő illető kitüntetést kap a munkásságáért?
2013. márc. 18. 20:18
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Megmondja a frankót... a zárt osztályra való zavarodottaknak... :D
2013. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

"Szaniszló egy félkegyelmű. Egy komoly csatornánál max a budit pucolhatná győzike után."


Én nem szoktam figyelni miket mond, de annyi gerinc volt benne, hogy visszadta! Bár annyit elértek ezzel az "adom, visszakéremmel", hogy nevetségessé, komolytalansággá vált ez a díj akár a "békedíj" is.

Persze ennyi erővel másoktól is vissza lehetne kunyerálni ezt a "díjat" mostmár. :)

2013. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Ez a Szaniszló a Fidesz embere, akinek Echo tévés társaival egyetemben az a feladata, hogy a Jobbiktól elhalásszon néhány szavazót. Valószínűleg ő maga se gondolja komolyan a baromságokat, amiket mond, nem tűnik annyira ostoba embernek. Most elszámolták magukat, mert nem gondolták, hogy a díjazásából ekkora balhé lesz, így inkább visszaadatták vele, hogy elüljön a vihar. Lehet, hogy most ez is összeesküvés-elméletnek tűnik, de szerintem egyértelműen látszik a helyzet: maga a díjazás (ugye a kuratóriumot szépen kihagyták a buliból, ami mutatja, hogy közvetlenül a kormányból ajánlotta valaki), aztán Balog komédiába illő magyarázkodásai (nem tudta, hogy a pártja házitévéjén miket szokott mondani, na persze), majd végül a díj visszaadása (amivel Szaniszló gyakorlatilag kihúzta a csávából a minisztert, na vajon miért?).
2013. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Itt látszik, mennyire elvakult vagy, mert mindenben csak az átverést látod.Ha ismernéd a műsorát, akkor tudhatnád, miért adja vissza a díjat.De látjátok, mennyi ember van itt is, aki az ellen szól fel, aki a magyarokat védi, ki meri nyilatkoztatni a véleményét, ami nem mellébeszélés, és igaz is.


Magyar testvéreim, ennyire elszoktatok tőle, hogy valaki lehet igaz ember és igazat mond?

Ha igen, akkor birkák vagytok mindannyian.És lehet jönni lepontozni, de ennyi hungarofóbot egy helyen még nem láttam.


Anno a Don kanyarnál összefogtak a magyarok és a végsőkig kitartottak.Ha sz.rban lennénk újra, ez nem történne meg, mivel már úgy látszik sikerült kinevelni a nyilvánvalóan értelmes fejetekből a hazaszeretetet.


És ezt kárpátaljai magyarként mondom, bár már sok-sok éve itt élek Magyarországon.

(Bennem úgy él a hazaszeretet, hogy nem is Magyarországon nőttem fel, de ide tartozom.)

2013. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:

"Anno a Don kanyarnál összefogtak a magyarok és a végsőkig kitartottak."


De a Don kanyar mégis hogy jön ide? A magyarok most is összefognak. Most azért fognak össze, hogy ne nézzenek minket hülyének a világban. Összefogtunk azért, hogy egy díjat ne egy konteós kapjon, aki szerint Magyarországot a Szent Korona sugárzása meg mindenféle Kárpát medencei kigőzölgések védenek. Vagy másik állítása, hogy a MAL tározót NATO gépek bombázták. Meg hogy a magyarok a Föld kiválasztott népe, akik a csillagokból jöttek. Szégyen, hogy egy ilyen konteós egyáltalán díjat kaphat. Én mint magyar szégyellem, hogy egy ember, akinek Lipótmezőn lenne a helye díjat kaphat. És szégyellem, hogy már megint sikerült kinevettetnünk magunkat külföldön.

2013. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Példával illettem az összefogást, de úgy látom, nem esett le.

Úgy látszik, amit leírtam az most is aktuális, ebben a hozzászólásodban.A magyarokba bele akar verni egy kis erőt, hogy ne csak azt lássák, mennyire szétzüllött társadalom vagyunk.

Én, mint magyar szégyellem azt, ahogyan írsz te és sok társad.Megint csak azt tudom mondani, hogy sikeresen kinevelték belőletek a magyar érzést.


De szerintem nézd az RTL-t és a TV2-őt, mert ott sokkal nagyobb a tudományos színvonal, mint Szaniszló műsorában.

2013. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyobb is, pedig az már nagy szó.
2013. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:

Tehát azt állítod, hogy az a magyar, aki nagyobb hazugságokat mond? Leírtam, miért elmegyógyos ez az ember. Arra nem reagáltál. Ez nem magyarság kérdése, ez csak józan ész: konteósnak nem jár kitüntetés. Vagy cáfold meg amit írtam.


Van más magyar is aki megérdemelte volna.

2013. márc. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Szerintem normális hazafi.
2013. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
54%

Hagyjad őket, az ilyenek mint ez az Oroszlán is, idegen nemzethez hűek, azokat szolgálják.

Egy rendes magyar embernek nem lehet kifogása Szaniszló ellen, mert ha még "blődségeket" is mond (pedig csak burkoltan fogalmaz, nekem érdekes teljesen egyértelmű hogy mit mond, tudom hogy mire akar célozni, sőt a hitvallását is értem) akkor sem tiltakoznának ellene, hiszen őket akarja védeni, felvilágosítani.

Persze hogy azok támadni fogják és lecikizni akikről lerántja a leplet és sárosak, nem véletlen kezdtek el pattogni ott izraelben, illetve itt is az odavalók, mert nem tetszik nekik hogy valaki még mer gondolkodni.

Én annak örülök hogy most nyilvánosságot kapott, és az is esetleg elkezdi nézni a műsorát aki nem tudott róla.

2013. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!