Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért találnak Kivetnivalót...

Miért találnak Kivetnivalót egyesek Szaniszló Ferenc kitüntetésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mi a gond azzal hogy egy jobboldali nézeteket valló és terjesztő illető kitüntetést kap a munkásságáért?
2013. márc. 18. 20:18
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Az utolsó adatok alapján Szaniszló nézettsége meghaladta Friderikuszét ,és túlszárnyalta Fábrit.Ezek szerint Zeusz a nyerő.Hurrá !Szegény Magyarország.
2013. márc. 19. 00:28
 22/41 anonim ***** válasza:
19%

Én mint aki szívében is magyar, teljesen meglepődtem amikor meghallottam hogy valaki így kimeri mondani azokat a dolgokat amik az idáig csak gondolati szinten fogalmazódtak meg bennem, vagy ki nem mondott tény volt országos szinten.

Csodálkoztam is rajta hogy milyen bátor ez az ember, illetve hogy miért nem tiltották be a műsorát.

Jah bocs betiltották, az UPC levette a kínálatból, mert még egy sport csatorna fontosabb volt a többi 9 mellé, ne hogy már egy ízig vérig jobb oldali médium is legyen az éterben. De persze a kiszklub rádióra egyből hogy felkapták a fejüket a nagy szólásszabadság védők...

Én onnan tudom hogy valaki igazat mond hogy támadja a baloldal, illetve megjelenik valami zsidó helytartó.

És nem tudom hogy egyesek miről beszélnek itt, szerintem egy műsorát nem nézték még végig akik ilyen hülyeségeket írogatnak. Valamikor kimondja a dolgokat, valamikor cinikusan félreérthetetlenül utalgat, valamikor viszont mélyebbeket mond. Na ezeket a dolgokat akik nem értik, szó szerint veszik és elkezdenek hülyézni, amikor pont hogy ők azok, mert nem értették a lényeget.

Különben is tudhatná már a világ hogy a balosok szerint a jobb oldali ember náci és faszista akármit is csinál, pláne ha elkezdi nyitogatni az emberek szemét.

2013. márc. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
65%
Szaniszló és az igazmondás... Ja, néztem egy darabig a műsorát. Tele van az egész tárgyi tévedésekkel, pláne, ha történelemről van szó, plusz még folyamatosan elcsuklik a beszéde, vagy rosszat mond. Tényleg, zseniális az emberünk.
2013. márc. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
01:13-as, azért az szép, hogy a hozzászólásod előtt linkeltem be Szaniszló egy műsorát, majd a fejünkhöz vágod, hogy soha nem néztük még végig? Nem tudom merre jártál, amikor az IQ-t osztották, de ha linkelek valamit azt valószínűleg meg is néztem. De nem baj, hajtogasd csak a magadét, hátha ettől majd igazzá válik amit mondasz.
2013. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
30%

Te vélemény huszár megnéztél 1 adást ami nem a legjobbak közül való, egyet kiragadtál, és akkor ez alapján elkönyveled az egészet. De ha én egy zsidó vagy cigány bűne alapján elkönyvelem az egész társaságot, akkor antiszemita és faszista, rasszista leszek.

Vannak neki sokkal jobbak is, amik a nagyvilági történésekre fektetik a hangsúlyt, ha már egy olyan 10 et megnéztél különböző témakörökben akkor már lehetne véleményed, más különben csak ugatsz.


Lehet válogatni:

[link]

2013. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Több kérdésemnél észrevettem már hogy a válaszolók jó részének csak max halvány fogalma van arról ami a kérdés.Ezek az oktalan okoskodók és azok a személyeskedő válaszokat írogatók akik ne adj isten nem értenek egyet valamivel,és lepocskondiázzák azt aki igen,és viszont.Sajnos ez a kérdés sem volt különb erre vonatkozólag,pedig megpróbálom mindíg pártállás nélkül feltenni a kérdéseimet.Az offolóktól néha meg rosszul vagyok.A suttyóktól,az ormótlan helyesírási hibákat vétő gyökerektől meg az unatkozó 12 év körüli takonypóc válaszolóktól is rohadtul herótom van.
2013. márc. 19. 21:08
 27/41 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
67%

http://www.youtube.com/watch?v=FMIXR6NxydM

"szociális liberalista fasiszták ?!" és több hasonló blődség


http://www.youtube.com/watch?v=WkUY_b8bTEs

Ez történelmi HAZUGSÁGOKKAL van tele.


http://www.youtube.com/watch?v=AJp3ivgY4DE

Mese a nemlétező háttérhatalomról


http://www.youtube.com/watch?v=5NUxE2DPTwg

Az egész világ a magyarokra utazik, csak minket akarnak tönkretenni a világ összes többi állama közül.


[link]

Itt kielemezik, hogy egyik műsorában milyen történelmi hazugságokat mondott. Érdemes elolvasni. Szóval nem egy szar adása volt. Bármelyikbe belenézek hülyeségek adódnak fel. Mutass egyet, amelyikben ez az ember igazat mond, és nem konteózik.

2013. márc. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
23%

Ha csak a te leírásaidat nézem, akkor nekem már tök egyértelmű hogy neked mi a bajod.

Egyszerűen nem akarod vagy nem tudod látni hogy a kiválasztott nép uralja a világot a háttérben, és a pénz a fegyverük, és többekkel egyetemben az országunkra fáj a foguk.

Ha közéjük tartozol, persze hogy nem fogod beismerni pedig te is tisztában vagy evvel, ha meg nem, akkor meg sajnállak mert szándékosan vakítod magad, és az ellenség kezére játszol.

Mi ezt látjuk mert ezt mutatja a világ jelen helyzete is, hiába te nem látod, vagy esetleg elakard mismásolni, ez ettől még így van, és nem mi mondjuk ezt, hanem a kinéz a világra nagyobb szemszögből, akkor ezt lehet látni, és Szaniszló erre hívja fel a figyelmet, nem véletlenül VILÁGPANORÁMA a műsor címe, nézd más és nagyobb szemszögből a dolgokat, és akkor majd látni is fogsz nem csak nézni.

2013. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
63%
Szaniszló egy félkegyelmű. Egy komoly csatornánál max a budit pucolhatná győzike után. Vagy még azt sem.
2013. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
9%

Miért találtak kivetnivalót?

Talán mert megmondja a frankót mindenről, fel mer szólalni, és igazat is mond.A legutóbbi nagyon böki a csőrét sokaknak.

2013. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!