Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy sorra adják vissza a Táncsics-díjukat az újságírók, mert Szaniszló Ferenc is kapott?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 14. 20:10
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom mi a baj vele hogy Szaniszló is kapott.


Nem szabad egyoldalúan nézni a tényeket , a népszava meg a többi újságíró szerint csak az kaphat kitüntetést aki hozzájuk közel álló nézeteket vall.Tehát balliberális.

Ez itt a bibi és ez fáj nekik , nem tudják megemészteni.


Szaniszló úr pedig megérdemli a kitüntetést.

2013. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
66%
Én is visszadnám, ha lenne Táncsics-díjam. Ez az emeber egy kártékony embergyűlölő. Nem hiszem, hogy ezt jutalmazni kellene.
2013. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
40%
Én Szaniszló helyében át sem vettem volna, ha ilyen Bolgár Györgynek is jár. Engem ne emlegessenek vele egy lapon.
2013. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
28%

a komcsik adják vissza, hát az jó dolog! sátánista banda!

szaniszlónak még a piszok a körmben is többet ér, mint az összes kommunista!

2013. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Granulátum ***** válasza:
81%
Bocs, de Táncsics elvileg őskommunista volt, aki a jobboldali elnyomás ellen küzdött, ezért furcsa hogy SzF kapta.
2013. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
30%

Aki szerint Szaniszló szélsőséges költözzön oda a cigók közzé egy évre és majd utána ,újra gondolhatja a véleményét.

Nej György,Bolgár elvtárs,Rangos Katalin ,Vince Mátyás és a többi nagyokos vagy nem is járt még Szabolcsba ,vagy aljas szándékból, nem akarnak tudomást venni arról ami ott megy .

Egyébként ha ők megkaphatták ezt a díjat akkor Szaniszlónak nem kellene elfogadnia.Mert az újságírásnak elsősorban a valóságról kell szólnia.Nem pedig az emberek félrevezetéséről.

2013. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
40%
Ha eddig terjed az eszük akkor szerintem nyugodtan adják is vissza...
2013. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
73%

Szaniszló gyakorló elmebeteg, aki az agyroggyant műsorában olyasmiket hordott össze, hogy a vörösiszap-katasztrófa az IMF műve, a tározót pedig Nato-gépek bombázták le. Másik aranyköpés: a Dunántúlon azért volt szárazság, mert a zsidók Tel-Avivból szabályozták az időjárást, hogy lemenjen a földek értéke és olcsóbban vásárolják fel Magyarországot. Harmadik aranyköpés: a Szent Korona olyan mágikus sugárzást bocsát ki, hogy attól az ország megszállói elpusztulnak... Egy ilyen embernek díjat adni, hát arra nehezen találok szavakat.

Akik visszaadták emiatt a díjukat, természetesen azok is minősíthetetlen alakok, csak a másik oldalról - ők sem érdemeltek díjat. De Szaniszló egy unikum a maga nevében, hogy még nem hívták rá a mentőt.

2013. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
78%
SzF egy paranoiás barom, láttam a videóit. Futószalagon gyártja az összeesküvés-elméleteket.
2013. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
84%

Hát én ezt a muksót csak néha láttam mikor kapcsolgattam a TV-t valami értelmes műsort keresve, de nem gondoltam, hogy ezért a performanszért valami díj is jár. Én is ki tudok állni a kamera elé és felolvasni egy mesét amiben a magyarok természefölötti erőkkel rendelkeznek, de ennek nem sok köze van sem az újságíráshoz, sem a modern médiához - szakmailag 0. Persze már megszokássá vált ebben az országban, hogy mindig a csókosk kapnak díjakat, de akárhogy is nézem, eddig ez a mélypont, mert akár a jobbos akár balos haver kapott kitüntetést, azért valami munkát csak végzett idáig, vagy legalább gondolkozó lény látszatátt keltette, még ha nem is nagyon volt szimpatikus többségük. Ez az ember meg nem nagyon.

Amúgy szerintem minden jóérzésű ember visszaadná ezután a díját, pártállástól függetlenül.

2013. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!