Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy sorra adják vissza a Táncsics-díjukat az újságírók, mert Szaniszló Ferenc is kapott?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 14. 20:10
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
74%
Szaniszló nem a cigányozás miatt szélsőséges, hanem mert úgy gondolja, hogy a vörösiszap gátakat az EU robbantotta fel megtorlásul, a védőoltások népírtó eszközök és a múlt évi nagy szárazságot Alaszkából okozták a HAARP-pal. Ezek mindegyike tételes baromság, ehhez már csak hozzá jön, a cigányozás.
2013. márc. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
31%

Ez is csak a jéghegy csúcsa. Ezt (és az ilyen jellegű) díjakat már régóta erős politikai ráhatással ítélik oda.


Mekkora lesz, ha a tiltakozó újságírók majd a díj mellé járó juttatást is visszautalják majd! (Nem egy nagy összeg, szerintem megteszik ezt is, bár ki tudja Magyarországon...)

2013. márc. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Komplikato ***** válasza:
82%

Miért bántják a Szaniszlót?


Ha én Moszkvában végeztem volna a tanulmányaimat mint újságíró és az Echo-nál kéne melóznom lehet én is "kissé" túl akarnám kompenzálni a dolgot. :D


Más részt ha olyanok oszthatják az észt, mint UFO-k által elrabolt celebek, vagy az UFO mániás Széles Gábor, jobb agyféltekés Matolcsy-ról nem megfeledkezve (meg arról fingja sincs mi az a jobb agyféltekés módszer), itt már CSAK futóbolondoknak osztanak babért.

2013. márc. 15. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
8%
kommunisták vagytok mind!!!
2013. márc. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
46%

Fúj, kommunizmus! Fúj "mindenki annyit dolgozik, amennyit tud, és annyit kap, amennyire szüksége van"! FÚÚÚÚÚÚÚJ!


XD

2013. márc. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
9%
utolsó, a kommunzimus nem úgy nézett ki, ahogy te lefested te sztálinista kádárista gyurcsányista kókista kommunista!
2013. márc. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
88%
Akkó pedig nem vót kommunizmus értem? Idióta!
2013. márc. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
81%
Nem akarok én senkinek sem az önbecsülésére tenni, de egy kisiskolás gyermek aki még a kommunizmust és a szocializmust sem tudja megkülönböztetni, miből tudná megítélni, hogy ki a jó újságíró és ki nem az? Igenis a szakma döntse el, hogy ki kapjon szakmai díjat és ki nem, ne a politika meg Kis Pista a 4. osztályból.
2013. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
82%
Te láttad bármely műsorát? Fentebb szó volt pár témáról, ami csak a jéghegy csúcsa.
2013. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
26%
Szaniszló Ferenc derék magyar ember megérdemelte a díjat. A liberális-kommunista magyargyűlölőknek természetesen nem tetszik amit mond.
2013. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!