Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy sorra adják vissza a Táncsics-díjukat az újságírók, mert Szaniszló Ferenc is kapott?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 14. 20:10
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
71%
Amelyik újságíró megkapta ezt a díjat, ha egy kicsit is ad magára, visszaadja ezek után Szégyen az országra, hogy ilyen Szaniszló-félék kaphatnak állami kitüntetést!
2013. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
72%

Pl. egy tudósnak nem lenne sértő, ha egy áltudományos pasas (mondjuk Egely Gy.) kapna Nobel-díjat? Vagy egy diák nem érezné megalázónak, ha a polgármester debil fiacskája bármiféle erőfeszítés nélkül 5-ösre érettségizne? S az milyen lenne ha a havernak engednénk, hogy 99 forintért áruljon dinnyét monopóliumban?

Tudok még ilyeneket amúgy:

http://www.youtube.com/watch?v=olT8v8yMUEU

2013. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem politikai nézettől függetlenül bunkó dolog visszaadni. Aki átvesz egy díjat, nincs felhatalmazva arra, hogy bele is szóljon, hogy a jövőben ki kaphat még ilyen díjat. Ha most ezzel úgy érzi, hogy lejáratták a díjat, akkor ne legyen rá büszke, vagy írja meg valahol, hogy fel van háborodva, nem ért vele egyet, és már nem büszke a díjára, de ez egy paraszt dolog, hogy akkor megsértődik, és visszaküldi.. akkor adja vissza a diplomáját is, mert lehet hogy másnak is olyan van, akit ő nem szeret.
2013. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
78%

Mi a véleményem róla?


Aki arról beszél, hogy az UFOk a magyarokkal lépnek majd kapcsolatba először, méghozzá 2125-ben (nem vicc!!), arról nekem ne magyarázza már senki, hogy nem gyépés :D Nem neki kéne kapnia ilyen díjat

2013. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
73%
Hogy mondjam... Ferenc Matolcsyval és Orbánnal hasonló személyiségjegyeket hordoz...
2013. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
61%
Ha SzF kapott, az jó, mert akkor lehet, hogy én is fogok!
2013. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
21%

ti liberálkomcsik nem hisztek semmi jóban, felemelőben!

nektek nem lélekemelő a spirituális beszéd, nem értitek az élet szépségét!

persze gyurcsányt imdjátok, aki tönkretett mindent!

2013. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
79%
Mert te utolsó kis konzerva-mensevik csak az üldözési mániás elmeroggyantaknak hiszel, mi? akik csak az ellenségkép-képzésre alkalmasak, mert neked ez olyan felemelő, a szent agresszió, ez az amit mi nem tudunk megérteni? De unom a fajtádat már!
2013. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
74%

Én azt a részt láttam hogy az IMF bombázta le a vörösiszaptárolókat. Először azt hittem vmi Holló színház szerű előadás. Amikor láttam hogy "komolyan" megy, na akkor kezdtem el röhögni.

Szaniszló egy futóbolond. Elhiszem hogy ostobák a Jobbikosok, de szerintem vele már túllőttek a célon. Max egy kényszerzubbony-díj járna neki.

2013. márc. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
85%
Ezek után "dr" Tihanyi is fog kapni. Tudjátok aki egy hűtőbordát lenget hogy 1%...2%....3%...meggyógyult a veséje. Köszönöm hogy hívott.
2013. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!