Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Világpanoráma, Szaniszló...

Világpanoráma, Szaniszló Ferenc; ilyet hogy lehet?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ilyen nagy állatot, hogy engedhetnek műsort vezetni? Régebben még, amikor indult a műsor, akkor nagyon jónak találtam, mert végre volt egy olyan adó, ahol kimondottan külpolitikai eseményekkel és azok háttereivel foglalkoznak. De mostanra tiszta agymenés lett az egész. Mi az, hogy Magyarország a Föld szívcsakrája és aki uralja az a világot is uralja? Az elmúlt évszázadokban sokan uralták Magyarországot, de én úgy tudom egyik sem uralta a Földet. Mivel ez egy külpolitikai műsor lenne, nem értem miért foglalkoznak állandóan Nagy-magyarország témákkal? Most objektíven mi köze ennek a külpolitikához? Mostanában már egyre kevesebb vendége van, gondolom nem akarják a szakmai jó hírnevüket rombolni. Például szerepel ritkán a műsorban egy Nógrádi György nevezetű külpolitikai szakértő, ez az egyetlen kompetens ember. Az is bődületes nagy marhaság, hogy olyanokat állít, hogy a "testvéri" Oroszországgal kellene szorosabb kapcsolatokat ápolni, mert ők igazából mindig is szimpatizáltak velünk. Most komolyan, ha egy országnak az áll az érdekében, hogy minket eltöröljön a föld színéről, akkor az el is fog pusztítani, mert a politikában nincsenek érzelmek vagy szimpátia, csak érdekek. Nektek erről mi a véleményetek?
2010. júl. 11. 13:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
Az hogy Magyarország urai(értsd: a zsidók, csak azt nem meri kimondani) nem olvasnak!!!
2010. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy meg csak a pénzért csinálja, mert háborús tudósítóként nem tudott megélni.
2010. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A legfontosabb része a kérdésnek, hogy miért nem KÜLPOLITIKÁVAL foglalkozik, amikor azt sugallja a műsor címe?
2010. júl. 11. 14:11
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Mert az az echo tv, ahol mindenbe bele kell keverni egy cigányozást, zsidózást, Trianont.
2010. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Echo TV a Budapest TV-nek a politikával foglalkozó megfelelője.
2010. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%

Én is egy őrültnek tartom, és nem értem, hogy kaphat szót akár egy olyan provinciális csatornán is, mint az Echo Tv. Ez a pasas kerek perec háborúra uszít a szomszédaink ellen, és nyíltan ajnározza a világ legsötétebb, legszélsőségesebb diktatúráit csak azért, mert az általa gyűlölt Amerikával konfrontálnak (Észak-Korea, Irán).


És sajnos azért sok fiatal akad, aki imádja, fasza gyereknek tartja, mert így ki meri mondani a tutit. Ez az életveszélyes benne. Volt egy másik kérdés róla, már nem tudom pontosan mikor, amikor sokan kiálltak mellette és az én válaszomat lehúzták. Talán lassan elpártolnak tőle a hívei? Nem lehet nem észrevenni, hogy őrült. Nem csak a szövegeiből, de az egész megszállott személyiségéből látszik.

2010. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%

Az Echo egy üzleti vállalkozás (kereskedelmi tévé). Műsorpolitikáját meghatározza, hogy milyen műsor eladható. A televíziózás egyébként nem az a műfaj, ahol a minőség eladható. Ennek megfelelően általában a televízió és a színvonal nem említhető egy lapon.


Amit Szaniszló nyomat (egyébként érdekes tag, mert 10-20 éve még normális volt, csak az utóbbi években csavarodott látványosan be), az nem is durva. A jobbikos világképnek egy híg, mérsékelt változata. Magyarországon minden szavazórétegnek van TV-je. Az apolitikus többségnek ott van az RTL és a TV2, a szociknak az ATV, a fideszeseknek a Hír TV, a jobbikosoknak az Echo. Van vagy 10-15% jobbikos, ekkora piacra már lehet kereskedelmi tv-t alapozni.

2010. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
14.49: Az Echo nem jobbikos tv. Ezért sem értem, mit keres ott ez a Szaniszló. Az Echo fideszes, bár annak a radikálisabb, primitívebb szárnyát jeleníti meg. Amikor a FIDESZ látványosan szakított a Jobbikkal, Széles Gábor a FIDESZ mellett maradt. Azóta a legtöbb műsorban rendszeresen bírálják a Jobbikot és gárdáit. Hónapokig egy jobbikost sem hívtak meg, és most is csak fehér hollóként tűnik fel egy-egy (az M1-en is több van).
2010. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%

ma 15:10


Ha ez így van, akkor meg tényleg rejtély, miért nem dobják ki Szaniszlót. Már rég a kurucinfón kellene nyomulnia, nem a tévében.

2010. júl. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Most tényleg a baromságain kívül, MIÉRT nem külpolitikával foglalkozik? Szerintem elég sok embert érdekelne, hogy kb mik történnek a világban.
2010. júl. 11. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!