Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Világpanorám...

Mi a véleményed a Világpanoráma című politikai műsorról?

Figyelt kérdés
Nézed-e, ha igen tetszik???
2010. nov. 21. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Eleinte néztem, de szerintem már túlzásba viszi az ipse. Ez a kedvencem:

„Mi, sumérok, szkíták, etruszkok, kelták, hunok – vagyis magyarok, megszenvedtük választottságunkat, de fönnmaradtunk, és fönnmaradunk, mert a bolygó emberi civilizációjának letéteményesei, a Gondviselés akaratának hordozói vagyunk.”


Most vagy idióta vagy nagyon szemét és ezzel akarja manipulálni a tudatlan embereket.

2010. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csodálkozom, hogy a Fidesz zsebtévéje nem túrta még ki :)
2010. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a műsor a Jobbik szócsöve a Fidesz tévébirodalmában. Hiába no, a Fidesz táborában is vevők a maszlagra, meg jól fog még jönni valamikor (amikor a választók rájönnek majd, mekkora átverés volt a fülkeforradalom) az a pár százalék radikális szavazó.
2010. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Néha megnézek egy-egy részt youtube-on. Vannak benne érdekes dolgok.

Egyébként én is csodálkozok, hogy egy Fideszes TV-n még mindig műsoron van.

2010. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szar
2010. nov. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

összehord hetedhéthavat!

Nem érdekel!

2010. nov. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gery87 válasza:
100%
Nagyon jó, érdekfeszítő, hiánypótló műsor. Nem hiába kiváló a nézettsége. Erősíti a magyarságtudatot, reményt ad és kimondja az igazságot! És igen, világpolitikával, tabutémákkal is foglalkozik, érdekes dolgokra világít rá, illetve tár fel bizonyos eseményeket (pl. Kennedy gyilkosság). Általában meghívott vendék, szakértő is van. Sokaknak fáj az igazság és ezért becsmérlik Szaniszló Ferencet és műsorát. Ne legyetek már "rtl-népe", ismerjétek meg a valódi magyar történelmet. A Világpanoráma ebben is segít.
2011. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!