Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hová indultak az utakon rekedtek?

Hová indultak az utakon rekedtek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 23:06
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Szerintetek hány százalékuk volt akinek tényleg elkerülhetetlen volt, hogy elinduljon?
2013. márc. 15. 23:10
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk például az iskola sportcsarnokába elszállásolták őket.
2013. márc. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
10-15%
2013. márc. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Én a munkahelyemről jöttem haza. 20 percre lakom, 6 óra alatt értem haza.
2013. márc. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Azok dolgozni mentek. A többi meg épp nagycsaládi összejövetelre, meg wellness szállodákba tartottak, mint általában a hosszú-hétvégéken. Vagy csak haza az egyetemről-munkából, ami nem lett volna kötelező. Lehet rossz a családod nélkül lenni, de szerintem elakadva az autópályán még rosszabb. Lehetett választani.

Abban pl. teljesen biztos vagyok, hogy csecsemőkkel, meg 1-2 éves kisbabákkal, kisgyerekekkel nem a munkából, oviból tartottak haza olyan messziről, hogy az autópályán mentek. Aki 10-20 km-re ment, az haza is ért, ha lassabban is haladt.

2013. márc. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%

wellness. Hova menne az ember, hosszú hétvége előtti este, családdal?


Akik egyedül voltak, azok meg melózni, a kaminosoknak meg ez a munkájuk.

2013. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
25%
Mint a 20 perces. Őt pl. megértem, hiszen nem 100 km-ekre utazott. De haza is ért, igaz nagyon sokáig tartott, de nem állt a pályán 20 órán át.
2013. márc. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Én tegnap jöttem haza koliból. 2 órás út 5 lett, még nem is a hóvolt a gond hanem akkor még a szél. De még így is időben indultam.


De feltételezem nincs olyan ember, hogy 30 centis a hó, 100 km/h szél fúj, 420 Ft a benzin, na mennyünk kocsikázni. Bár kitudja.


Én inkább azt kérdezném, hogyhogy egy főút nem járható napokig a hó miatt, és ebből fakadóan kérdezném még, hogy a rózsadombon hány centis lehet a hó?

2013. márc. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Pedig de. Ha le van foglalva kuponvilágon a drága wellness, akkor menni kell, mert ki kell használni, hogy most fél áron van.
2013. márc. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
33%

Én egyetemről mentem vidékre a családomhoz a hosszúhétvégére. Semmilyen média nem mondta, hogy nem érdemes elindulni.

4 busz akadt el, amivel utaztunk, de minket 3 órán belül kimentettek. A buszok maradtak, de a családtagok autóval a hókotrók segítségével ki tudtak értünk jönni.

Nagyon hirtelen durvult el a helyzet, az autópályán késés nélkül tettünk meg 2 órát, majd az utolsó egy órában már csak főútvonalon akkora szélvihar támadt, hogy az egyik busz felborult, egy másik keresztbe fordult. Senki nem számított rá, hogy ez lesz.

2013. márc. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!