Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szabolcsik Andrea - Vajon...

Szabolcsik Andrea - Vajon vele is az lesz, mint Bándy Katával? Meddig tűrjük még?

Figyelt kérdés

[link]


Vajon őt is megölték a cigányok? :( Mi lehet vele? Borzalmas ez az egész!!! Hogy ilyen megtörténhet. Megy haza iskolából, mint minden nap és akkor egy napon nem ér többé haza..



2013. márc. 13. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
12%
Ingerült lehettél tegnap és emiatt oltottál le! én nem írtam olyat, hogy a két szó ugyanazt jelenti! nem tudom honnan szedted! amúgy lefogadom, hogy srác lehetsz azért szeretsz bele kötni mindenbe..
2013. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 tetro ***** válasza:
0%

Ha valaki leolt, az nem biztos, hogy azért teszi (én nem tettem), mert ingerült, ha nem mert hülyeséget beszélsz.

"én nem írtam olyat, hogy a két szó ugyanazt jelenti! nem tudom honnan szedted!"

szerinted ingerült voltam, kérdeztem honnan szedet, és az volt a válaszod, hogy leoltottalak. Akkor a kettő gondolom egyenlő, vagy ok-okozati viszonyban áll.

"amúgy lefogadom, hogy srác lehetsz azért szeretsz bele kötni mindenbe.." mondom én, hogy szeretsz elképzelni dolgokat bármilyen tudás nélkül.

2013. márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
42%
Muszáj itt veszekednetek? Egy szerencsétlen csaj meghalt. Több tiszteletet :/
2013. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 tetro ***** válasza:
0%
Ha tiszteletet szeretnénk akkor azt egy módon lehet. Az ilyen topicok azonnali törlésével.
2013. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
52%
Nevetségesek vagytok hogy itt veszekedtek.Beszélgetni lehet a témáról és mindenki elomondhatja a véleményét,de amit ti csináltok az már túl lő a határon.Nevetséges hogy ennyi tisztelet nincs bennetek.
2013. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
16%
Akkor ti meg minek irkáltok ide?foglalkozzatok magatokkal!!nem az elhunyt lány képe alatt cseréltünk eszmét hanem a gyik-en!Jó reggelt!
2013. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 tetro ***** válasza:
Te most nem eszmét cserélsz? :)
2013. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim válasza:
100%

A lányt látásból ismertem, mert gyakran járok ki Sajóvámosra a barátomhoz.

Egy olyan pletyka terjeng a faluban, hogy az anyja azt mondta a lányának: Ha nem jól sikerül a kis érettségid akkor haza se gyere.

Hogy most ez igaz-e vagy sem nem tudni... Lehet soha nem is fog kiderülni, de van az a mondás, hogy nem zörög a haraszt...

2013. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 Kissné Tahi Erika válasza:
100%
Igen, én is úgy tudom, hogy az érettségitől félt nagyon Andrea. Úgy hallottam, hogy korábban mondott olyat is, hogy inkább meghalna, csak ne kelljen érettségiznie. Pedig jó tanuló volt...
2013. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon sajnálom, ha olyan buta volt, hogy emiatt vetette magát a vízbe. (Mmint az érettségi miatt). Mindenki meg tudja csinálni, s ha nem jól sikerül akkor is újra lehet tenni. Szerintem itt kicsit, NEM inkább nagyon a szülő a hibás. Milyen család az, ahol a gyermek nem tudja megbeszélni a szüleivel a gondjait, bajait, félelmeit? Milyen család az, ahol nem veszik észre, hogy a lányuknak valami baja van. Mert az öngyilkosság gondolata nem jön egyik napról a másikra. Annak jele van. Valakinek észre kellett vennie valamit. Ez lehet durva, de magát a lányt nem sajnálom, (le lehet pontozni, nem érdekel) azt viszont sajnálom, hogy ilyen kis buta esze volt. Iskola pszichológust, vagy bárkit fel tudott volna keresni. Az öngyilkosság a legnagyobb gyengeség. Lehet ezzel vitatkozni, így van. Mindig van más út, más megoldás. Miért könnyebb meghalni, mint rosszul érettségizni? S, ha otthon terrorizálták, bántották stb. miért nem kért segítséget? Ő is hibás, talán ő a legnagyobb hibás. De a szülők is hibásak, na meg a környezet. Az meg, hogy "ha nem sikerül jól, haza se gyere". Minden családban elhangzik néha egy ilyen, de nyilván nem ölték volna meg, ha rosszul teljesít. Nem történt volna vele rosszabb, mint a halál. Minden esetre nem hiszem, hogy szoros kapcsolata lehetett a szüleivel, hiszen én SOHA nem tenném ki a szeretteimet ekkora fájdalomnak. PS. az érettségitől mki fél, mégse lesz minden diák öngyilkos. Biztos vagyok benne, hogy más is volt a háttérben. Titkolt terhesség? Reménytelen szerelem? Hátha a nyomozás majd kideríti. A pletyka meg pletyka. Nem biztos, hogy igaz.
2013. márc. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!