Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szabolcsik Andrea - Vajon...

Szabolcsik Andrea - Vajon vele is az lesz, mint Bándy Katával? Meddig tűrjük még?

Figyelt kérdés

[link]


Vajon őt is megölték a cigányok? :( Mi lehet vele? Borzalmas ez az egész!!! Hogy ilyen megtörténhet. Megy haza iskolából, mint minden nap és akkor egy napon nem ér többé haza..



2013. márc. 13. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim válasza:
52%

Elolvastam ami az esettel kapcsolatos, arra jutottam, hogy mivel "ott kuporgott a hídon telefonnal a kezében", 100%, hogy várt valakit. Ez azt is megmagyarázza, hogy miért szállt fel a besenyői buszra, amikor tudta, hogy az nem fogja hazavinni.


Másfelől viszont ha úgy vesszük, hogy önszántából indult neki a vakvilágnak - még ha a táskáját ott is hagyja - a pénzét biztos, hogy magával viszi. Még a spórolt pénzét is otthonról...


Ezek ismeretében úgy gondolom, hogy elrabolták. És nem hirtelen ötlettől vezérelve, hanem valószínűleg egy tudatosan előkészített, szervezett akció keretében. Ehhez először is kellenek kapcsolatok, illetve kell egy megfelelő anyagi háttér (autó(k), rejtekhely, egy-két ember megvétele, stb, és mindezt különösebb feltűnés nélkül).


Bízzunk benne, hogy épségben előkerül...

2013. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
56%

Elolvastam ami az esettel kapcsolatos, arra jutottam, hogy mivel "ott kuporgott a hídon telefonnal a kezében", 100%, hogy várt valakit. Ez azt is megmagyarázza, hogy miért szállt fel a besenyői buszra, amikor tudta, hogy az nem fogja hazavinni.


Igen én is így látom,plusz a facebookon egy fiatal srác mondta hogy látta őt az Elit társkereső oldalon.Az is lehet ott akadt össze valakivel.Kitudja..lehet éppen egy találkozót beszéltek meg.Viszont ha beszélt valakivel,a rendőrség a telefo cella információjából kitudja deríteni a számot akivel beszélt még ha ki is lett belőlle törölve.

2013. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
A hivatalos facebook oldalon azt írják, hogy nem telefonált. Csak azt nem tudom, hogy honnan olyan biztosak abban, hogy nem egy másik telefont használt, amit valakitől kölcsön kért/kapott? Egy olyan valakitől, aki benne van a dologban. Ezt is érdemes lenne átgondolni. Lehet, hogy mégiscsak telefonált, csak volt annyi esze, hogy nem a saját mobilját használta. Mondjuk így ránézésre nem nézném ki belőle, hogy ilyet tesz a szüleivel. De ha tényleg nem baj érte, hanem önszántából tett valamit a szülei helyében biztos lekevernék neki egy büdös nagy átszállót, aztán meg jöhetne a beszélgetés. Persze, ha nem hibás az eltűnését illetően akkor már más tészta.
2013. márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
úgy értem, miután megkerült. (utsó voltam)
2013. márc. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
Megvan a holttest. [link]
2013. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim válasza:
100%
Hát egyáltalán nem az lett vele mint a Bándy Katával....én csak azt nem értem hogy a szirmabesenyői buszra szállt fel és ott le is szállt majd a hídon találták meg a táskáját oda támasztva sőt egy szemtanú szerint a hidon kuporogva ült. Nos a holttestet meg ott találták meg a Sajóban a szirmabesenyői hidnál. Ott járkáltak ott keresték mert ott látták, akkor kérdem én hogy hogy lehet az hogy 1 hét után került csak meg? ott találták meg annál a hidnál és annál a folyónál ahol leszállt és a táskáját is megtalálták.....én nem értem ezt...végig a folyóban volt csak nem találták meg és még csak most vetette fel a víz? vagy mi?
2013. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
67%
szerintem nem lett öngyilkos!vagy véletlenül esett bele a folyóba vagy belelökték..
2013. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 tetro ***** válasza:
"ha egy jelenségre két magyarázat lehetséges, akkor az egyszerűbb magyarázatot fogadjuk el, vagy általában az egyszerűbb megoldás a helyes"
2013. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
0%
mivel úgy néz ki hogy az idegenkezűség kizárható, ezért gondolom, hogy szegény véletlenül esett bele a folyóba..
2013. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:53


Vagy a nyomozás miatt nem mondanak semmit.Nem hinném hogy egy olyan hídról amin van korlát,az ember beleesik csak úgy magától.Bele bele eshet,de csak úgy ha valaki belelöki vagy maga beleugrik.

2013. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!