Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szabolcsik Andrea - Vajon...

Szabolcsik Andrea - Vajon vele is az lesz, mint Bándy Katával? Meddig tűrjük még?

Figyelt kérdés

[link]


Vajon őt is megölték a cigányok? :( Mi lehet vele? Borzalmas ez az egész!!! Hogy ilyen megtörténhet. Megy haza iskolából, mint minden nap és akkor egy napon nem ér többé haza..



2013. márc. 13. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
50%
Borzalmas ilyet mondani, de szerintem már valamilyen másik országban futtatják. Amint meghallottam a hírt egyből ez jutott eszembe és nem csak nekem, de a környezetemben sok embernek ez volt a reakciója. Gondoljunk csak bele. Miért ölné meg magát egy fiatal, 18 éves gyönyörű, mosolygós lány? Előtte (volt) az egész élet. Nagyon komoly dolognak kell ahhoz történnie, hogy valaki öngyilkos legyen és annak biztos lett volna jele. A környezet biztos észre vett volna valamit. A másik dolog a szökés. Ami furcsa, hogy egy fiatal lány (én is az vagyok ezért tudom)sosem menne el sehova a telefonja nélkül, és a pénze nélkül. Ha már elszöknék akkor biztos vinném magammal ezeket, mert pénz kell a megéléshez, telefon pedig, ha meggondolnám magam tudjak segítséget hívni. Hogy cigányok voltak e? Kizártnak tartom. Én sem szívlelem a cigányokat, de gondoljunk csak bele. Melyik cigány hagyná ott a pénzt és a telefont és vinné el csak a lányt? Egyik sem. Aki ezt a szegény lányt elrabolta az valószínűleg elég gazdag volt ahhoz, hogy ne hozza lázba egy telefon és pár ezer forint. Ezért gondoltam, hogy elvitték prostinak. Abban sok pénz van. Mondjuk kérdés, hogy mégis hogyan került le a lányról a táska, mert ha berángatták egy kocsiba akkor ment volna a táska is vele. Szóval vagy kidobták ott a táskát, vagy eleve a lány vette le ott. Az meg megint érdekes, hogy ki hordja a telefonját a táskájában? Gondoljunk bele, 18 éves. Biztos, hogy ha más nem zenét hallgat séta közben, vagy sms-ezik, fb, valami. Nem tűnt antiszociálisnak a képek alapján, szóval kizártnak tartom, hogy csöndben nézett volna ki a fejéből séta közben. Véleményem szerint korábban kapták el, az értékeit letették a hídhoz, öngyilkosságnak álcázva a dolgot, őt pedig vagy elhurcolták másik országba, vagy közelebb van, mint gondolnánk. Biztos vagyok benne, hogy ha még az országban van akkor már nem él, és biztos, hogy nem ő vetett véget az életének. Az a baj nehéz fiatal felnőtt, vagy kései tini aggyal gondolkodniuk a nyomozóknak, mivel ők már felnőttek. De az biztos, hogy pl telót a táskába fiatal sosem rak. Ezekre is lehetne figyelni sztem. Azért, remélem megtalálják, ha élve nem is, de legalább a testét, hogy a szülei élete ne az örökös tudatlanságból álljon, hogy "hol lehetsz kislányom". Szerintem jobb tudni, mint nem tudni, még ha fáj is. Azért bízom benne, hogy él valahol és talán egyszer hazatalál.
2013. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:

ma 11:35



Osztom a veléményed.Én is így gondolom.

2013. márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:

Mondjuk kérdés, hogy mégis hogyan került le a lányról a táska, mert ha berángatták egy kocsiba akkor ment volna a táska is vele. Szóval vagy kidobták ott a táskát, vagy eleve a lány vette le ott. Az meg megint érdekes, hogy ki hordja a telefonját a táskájában?



Az egyik újságban írták hogy egy férfi látta őt annál a hídnál amit mutattak a tv-ben telefonálni legugolva.Egy férfi látta állítólag.

2013. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
Az se kizárható hogy lelépett valami pasival,elege lett mindenből,szerelmes.Nem egy ilyen sztori volt már hogy mindent maga mögött hagyott aztán közbe egy pasival volt,a múltkori pesten eltűnt lány is kiderűlt hogy valami sráccal volt "nyaralni".
2013. márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 Kissné Tahi Erika válasza:
Két dologra szeretnék reagálni. Az egyik ConnectCare válasza. Tökéletesen egyetértek vele, Miskolc nem igazán az a hely, ahol emberek tűnnek el! Nálunk nem ölnek taxisokat, mint Pesten, nem végeznek ki gyerekeket, mint Kaposváron, igazából úgy hiszem, még csak Bándy-féle gyilkosságok sem történnek, mint Pécsett. Lehet, hogy több biciklit lopnak el, vagy a piacon a pénztárcának lába kél, de ez össze sem hasonlítható azokkal a rémtettekkel, amelyekkel tavaly nyáron és ősszel volt tele a sajtó és a média és azok NEM Miskolcon történtek! Én szeretem ezt a várost, engem még nem inzultált senki, pedig 38 éves leszek és ide születtem. Ide jártam iskolába, egyetemre, itt dolgozom és SZERETEM, csupa nagybetűvel. Ez lett volna az első reagálásom. A második az esethez kapcsolódik, ehhez a szegény eltűnt lányhoz. Úgy gondolom, sokkal tragikusabb lesz ez a történet, mint hisszük. A barátnője nyilatkozott (nem kívánom itt most megírni, mi volt a tartalma), de az alapján szerintem hamar ki fog derülni, hogy nem idegenkezűség van a dologban. Kívánom, ne legyen igaz a félelmem és kerüljön elő épségben, egészségben!
2013. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim válasza:
73%

Miskolci vagyok, és gyakran szoktam járni a barátomhoz Sajóvámosra. Ezért a környezetet ismerem. Sajóvámoson, és Szirmabesenyőben alig laknak cigány családok. Max 1-2 falunként. Emiatt a cigányok kizárva.

Azt kellene kideríteni a rendőrségnek, hogy a miskolci buszpályaudvaron miért szirmabesenyői buszra szállt fel, amikor ő Sajóvámoson lakik???? A kora délutáni órákban viszonylag gyakran megy busz Vámosra. Ha pl. le is késte a vámosi buszt, akkor is hülyeség másik buszra szállni, és Szirmabesenyőből átgyalogolni (kb. 4,5 km) Svámosra. Valami miatt ő szándékosan Szirmabesenyőbe akart menni. Ami azt jelenti, hogy vagy találkozója volt ott valakivel, vagy öngyilkos akart lenni.

2013. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim válasza:
Előző vagyok. És ha találkozója volt, akkor annak a valakinek köze van az eltűnéséhez.
2013. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:

ma 17:20


Én is arra gondolok hogy valami pasi lehet a dologban.Lehet hogy ott beszéltek meg egy találkozót.Mivel láttáka hídnál telefonálni legugólva,lehet pont akkor beszélt azzal akivel leépett.HOgy most önszántából vagy nem,az már más kérdés.Egy lány szerintem nem úgy akarna önmgyilkos lenni hogy beleugrik egy folyóba ami nem is túl nagy,a tv-be mutatták a folyót és csak azért tűnik most nagynak mert megvan áradva állítólag.Ha egy fiatal lány öngyilkos akar lenni,akkor nem így szokták véghez vinni.Felvágja az ereit vagy pl gyógyszert vesz be.Vagy önszántából met el valakivel vagy pedig nem önszántából.De egy férfi látta annál a hídnál beszélni telefonon legugólva a hídnál.Az is lehet hogy ott beszéltek meg egy találkozót és esetleg együtt leléptek mert a lánynek elege volt mindeből pl.Volt már ilyyen sztori is.Reméljük mielöbb előkerül.

2013. márc. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim válasza:
100%
Szirmabesenyő nem egy olyan környék ahol nem a nyáron barnultak társasága rohangál... Így biztos nem... Több dolgot nem értek, ha sajóvámosi, miért szállt tényleg besenyői buszra... A másik pedig hogy az egyik folyóirat szerint valaki látta a hídnál telefonálni. " A szemüveges lányt itt látta utoljára egy fiatal férfi, amint a Sajó-hídon kuporogva telefonál, pár órával később pedig itt bukkantak barna táskájára is." Ha telefonált, és a telefonja a táskájában maradt, miért nem nézték meg a híváslistát, vagy ha esetleg azt is kitörölte, akkor azt a rendőrök miért nem tudják visszanyomozni... nem hiszem hogy csak a vezetékes telefonoknál lehet kideríteni, hogy milyen számról hívták... vagy nem tudom. Remélem épségben előkerül.
2013. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim válasza:
100%

17:20-as vagyok.


Nemrég olvastam egy fórumon, hogy állítólag be van regisztrálva az elittárs társkereső oldalra a lány. Elképzelhetőnek tartom, hogy ott ismerkedett meg valakivel, akivel aztán randit beszéltek meg a hídon. És az a vki besenyei vagy besenyeinek adta ki magát...

2013. márc. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!