Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szabolcsik Andrea - Vajon...

Szabolcsik Andrea - Vajon vele is az lesz, mint Bándy Katával? Meddig tűrjük még?

Figyelt kérdés

[link]


Vajon őt is megölték a cigányok? :( Mi lehet vele? Borzalmas ez az egész!!! Hogy ilyen megtörténhet. Megy haza iskolából, mint minden nap és akkor egy napon nem ér többé haza..



2013. márc. 13. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 tetro ***** válasza:
64%
Én még emlékszem a francia lányra, akit szintén megöltek a cigányok... Aztán kiderült hogy a Dunába ugrott...
2013. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 ConnectCare ***** válasza:
66%
Nem, miskolci egyetemista, aki konkrétan a 29-es a Vasgyáron át az Egyetemvárosba járó helyi busszal jár reggelente egyetemre. A busz végállomása ráadásul az Avasi Kilátó. Szóval a fenti logika szerint már rég nem kellene, hogy éljek...mégis itt vagyok! :)
2013. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 tetro ***** válasza:
27%
Hát az évi pár száz magyarországi gyilkossággal elég soká fognak kiirtani minket... :D
2013. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
61%

22 év alatt te vagy az első miskolci akinek nincs semmi problémája a cigányokkal. Én a Szinvapark fele lakom, nálunk a játszótéren ordibálnak, szarnak és szexelnek, ha meg arra megyek 2 mondatra képesek, "adjá cigit - mit nézel köcsög".

Természetesen kötöttek belém és a környékről elvittek már minden vasat. Az új játszóterünk csak műanyagból épült, azt nem lopják el mert nem tudják eladni, viszont részegen v. bedrogozva poénból szétverték.

2013. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
44%
Nem biztos, hogy feltétlenül cigányok keze van a dologban. Úgy látszik, ennyire undorító, sz@rrágó világot élünk, hogy ennyire nulla a közbiztonság, lassan már ki se lehet mozdulni az utcára. Amúgy meg ha engem kérdeztek, szerintem elvitték ku.rvának. Azok meg nem biztos, hogy cigányok voltak. A cigányok nem túl okosak ehhez.
2013. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kérdésre válaszoljak és ne csak cigányozás legyen.Remélhetőleg elő kerül.Megnéztem a linkelt videot.A videoba azt mondják hogy a táskája ott volt a hídon és minden benne volt.Nekem erről 3 dolog jut eszembe,de nem mondok semmit mert nem akarom az ördögöt a falra festeni.Bízzunk benne hogy előkerül ez a lány.
2013. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 tetro ***** válasza:
0%
A faj az ember. Akit amúgy a kommentek egy része alapján valóban meg kell védeni, saját magától.
2013. márc. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:

Az utóbbi években hány fiatal lányt gyilkolt meg a barátja?

Lehet, hogy ő is ilyen áldozat.

2013. márc. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 ConnectCare ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egy kicsit félreérthető voltam. Nem azt akartam írni, hogy semmi problémát nem látok a cigánysággal és hogy úgy gondolom, hogy minden tökéletes és senkivel semmi gond nincsen. Miskolcon igenis vannak gondok és vannak problémásabb városrészek. Azt sem mondom, hogy ha éjszaka egy nagyobb csapat jön velem szembe, teljes nyugalommal sétálok tovább.


Viszont úgy gondolom, hogy Budapesten, Szegeden, Debrecenben stb. ugyanennyire nem sétálnék nyugodtan tovább hasonló esetben, ez nem csak kifejezetten Miskolcra jellemző dolog. Így azt, hogy Miskolc van kinézve, mint "országos gettóváros" Miskolciként túlzónak és sértőnek tartom. Vannak gondjaink, de azért itt sem mindennapos, hogy megölnek embereket, itt sem rabolnak ki azért mindenkit hetente és a legtöbb ember békében éli az életét itt is. Ezért írtam, hogy a "Miskolc? Akkor tudjuk mi lett vele!" (vagy valami hasonló, bocsi, h. nem pontos az idézet) válasz túlzó és olyan jellegű, mintha Miskolcon szinte természetes lenne, hogy emberek tűnnek el, öletnek meg. Ez azért nagyon nem így van.

2013. márc. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
Amúgy az ott maradt táska úgy gondolom nem túl jó jel...nyílván nem önszántából ment el valahova.Reméljük eőkerül mielöbb.
2013. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!