Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szabolcsik Andrea - Vajon...

Szabolcsik Andrea - Vajon vele is az lesz, mint Bándy Katával? Meddig tűrjük még?

Figyelt kérdés

[link]


Vajon őt is megölték a cigányok? :( Mi lehet vele? Borzalmas ez az egész!!! Hogy ilyen megtörténhet. Megy haza iskolából, mint minden nap és akkor egy napon nem ér többé haza..



2013. márc. 13. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
52%
Hát akkor belelökték de az öngyilkosságot teljes mértékben kizárom.Majd kíváncsi leszek az igazságügyi orvosszakértő vizsgálati eredményére
2013. márc. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 tetro ***** válasza:
Miért zárod ki az öngyilkosságod teljes mértékben? Mert az a legkézenfekvőbb?
2013. márc. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
54%

ma 23:14


Azért mert akkor nem tudna min csámcsogni és akkor nem lehetne cigányozni.(én is utálom őket)De talán mg kellene várni hogy a rendőrök mit mondanak,gondolom ahhoz idő kell hogy megvizsgálják a testet,körülményeket stb.Szóval elég merész lenne gondolom így kijelenteni ealig egy nap alatt hogy öngyilkosság volt vagy gyilkosság.Gondolom azért nem is közölték ezt az újságok és senki.

2013. márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 tetro ***** válasza:
0%
Igen, valami hasonlót gondolok. De attól mondjuk hányok, hogy egy szerencsétlen lány sorsáról rohadt összeesküvés elméletek gyárt az válaszolók egyik a fele, a másik meg cigányozik. A nélkül hogy bármit tudnának, végig gondolnának, vagy számítana...
2013. márc. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
52%
és miért lett volna öngyilkos?mi oka lett volna rá?
2013. márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 tetro ***** válasza:
56%
Bármi. Magyarország vezet az öngyilkosságok számában. Mi oka van rá az embereknek? Te talán ismerted őt?
2013. márc. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
52%
de miért vagy ilyen ingerült?sajnálom őt nagyon!És ahogy olvastam a cikkekben az érettségin kívül nem utalt semmi öngyilkosságra.Sokan szerették őt és nagyon aggódtak érte mikor eltűnt.Nem tudom elképzelni, hogy önszántából vetett volna véget az életének.
2013. márc. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 tetro ***** válasza:
Ingerült vagyok? :D Ezt mégis miből? Ferdén írtam az -ő betűt? Úgy látszik te szeretsz dolgokat elképzelni, és igazságként kezelni azokat.
2013. márc. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
"Bármi. Magyarország vezet az öngyilkosságok számában. Mi oka van rá az embereknek? Te talán ismerted őt?"
2013. márc. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
0%
egy kissé ingerültnek tűnsz
2013. márc. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!