Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is kiábrándultatok az...

Ti is kiábrándultatok az mszp-ből? Sőt már Bajnait se tartom alkalmasnak .

Figyelt kérdés

Fidesz kormányzása nem tetszik, de sok tekintetben jobban teljesíteni, mint az előző kormányok, ami meglepett. 2010ban úgy hagytam el az országot, hogy arról beszéltek, hogy csőd már biztos! Ehhez képest más válság országokhoz képest is jól állunk ...

Mszpben azért csalódtam, mert nem látja, hogy Európában megint jön a válság, illetve Mszp kormányzat alatt jóval az európai átlag alatt teljesítettünk, ehhez képest most nincs olyan nagy lemaradásunk ...

Sok embernek érdemes lenne kimenni pár hónapra nyugatra. Most már nincsenek illúzióim. Válságban van nyugat is!



2013. márc. 3. 15:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%

A Fidesz ideológiáját nem tudom azonosítani a saját ideológiámmal, de abban egyet értek, hogy a Fidesz igyekszik, az MSZP-vel ellentétben, kormányzása az ország hasznára válik.

Orbán Viktor jó ember, csak az a baj, hogy kevés hatalommal. Mindig beszólnak neki az ellenzékiek(olyanok akiknek semmi joguk Orbánt kritizálni), és a politikához és gazdasághoz semmit sem értő emberek.

Bajnai játssza a jófiút, de ő már Gy.F. idejében is MSZP tag volt, Magyarországot meg magában Gy.F. vitte csődben.

2013. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%

Régen nekem is tetszettek a baloldali értékek de mára megundorodtam tőlük.


jelenleg , nekem csak a Jobbik az egyetlen alternatíva.


Sokkal lelkiismeretesebb emberek mint a Fidesz/MSZP tagok.


Én magam is zsidó származású vagyok , de nem tartom antiszemitának vagy náci pártnak a Jobbikot.

2013. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%

Hát igen, az MSzP sek már csak ilyen furcsák!


Úgy taccsra tette az országot a maszop ami egyszerűen hihetetlen. Úgy vert minket keresztbe a világválság hogy a saját a maszop okozta válság közepén voltunk.

Semmilyen anticiklikus gazdaságpolitikára nem volt lehetőség, hanem egy az egyben el kellett nyelni.

Jött Bajnai a "szakértő" kapott egy sor instrukciót meg mellé egy rakás pénzt, aminek a segítségével kihúzta a maszop a ciklus végéig csőd nélkül és erre verik a mellüket. Azt akarják elhitetni hogy ezzel meg is oldotta a dolgot a maszop, pedig a fekáliát a kölcsönökkel tetézve hagyta itt. Borítékolható volt a recesszió.

A Fidesz is sok baromságot csinált sok olyan ambivalens gazdasági hatást gerjesztett amelyek kioltották egymást, de közel sem barmolt annyit mint a maszop.


Aki meg azt hiszi, hogy a válságnak vége az = IDIÓTA

A java még csak most jön. A nyugati társadalmak még csak most fognak megreccsenni. Csak nézni kellene a híreket. Tüntetésektől fuldoklik az egész Eu, és ez még csak a kezdet.

2013. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

"Bajnai játssza a jófiút, de ő már Gy.F. idejében is MSZP tag volt"


Bajnai SOHA nem volt MSZP tag.


"Magyarországot meg magában Gy.F. vitte csődben."


Magyarország nem jutott csődbe.


"Orbán Viktor jó ember"


Magához, családjához meg a haverjaihoz biztosan.


"túl kevés hatalommal"


Mindenhol, az összes közintézmény élén a fideszesek ülnek, az egész állami média a kormány kampányszócsöve. Mekkora hatalmat akarsz neki?

2013. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%

"Én magam is zsidó származású vagyok , de nem tartom antiszemitának vagy náci pártnak a Jobbikot."


Jó nagy balek lehetsz, ha saját hóhérodat csókolgatod.

2013. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

"Úgy taccsra tette az országot a maszop ami egyszerűen hihetetlen."


Akkora bajban volt az ország, hogy az Orbán kormány egyik első intézkedésével máris megemelte a magasabb jövedelműek fizetését. Csak Orbán havi félmillióval többet visz haza. Mert hát nagy bajban volt az ország...

2013. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

"Jó nagy balek lehetsz, ha saját hóhérodat csókolgatod."


Te lehetsz elég nagy balek vagy csak szimplán agymosott ballib.


Vannak bizonyos zsidók akik lejáratják , tönkreteszik az egész judaizmust, zsidóságot.

Ilyen például Simon Perez is.

És az ilyeneket bizony meg kell piszkálni egy kicsit.

2013. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én is meglepődtem rajta, mikor elsőnek olvastam kb 2 éve ... Azt hiszem utólag mondhatom, buta voltam ...


[link]

"

He became minister in July 2007, in the Ministry of Local Government and Regional Development. After SZDSZ left the coalition government, in May 2008, he took over the newly-formed Ministry of National Development and Economy.

"

2013. márc. 3. 16:24
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Az MSZP már csak egy vicc párt. Azért kicsit pontosítok az egyik előttem szólóval, hogy Gyurcsány nem vitte csődbe az országot, ez tévhit, mert az megint más dolog és az még nincs egyenlőre. Az igaz hogy rengeteg mindent tönkretettek, tehát ő műve az hogy csomó mindent tönkretett itt, de csődöt nem hozott ő ide.

Az MSZP kb addig volt jó ameddig nem választották újra őket 2006-ban. Előtte még azért elvoltunk. Igazából a gazdasági világválság volt az ami nagy érvágás volt mindenhol és Európában azért még van válság, tehát részben ez is az oka hogy ez az ország lejjebb süllyedt, meg ugye Gyurcsány sem csinált túl jó dolgokat ám.

Ami meg most van az MSZP-nél az már csak vicc, semmi elképzelés, semmi határozottság, most már csak úgy vannak kb.

Amikor Bajnai volt a miniszterelnök akkor azért voltak elég jó dolgok, mert sok eu-s ország elismerte a munkáját meg ő tudta kezelni a válságot is csak ugye a Fidesz mindenbe beleszólt, ami elég nagy hiba volt, mert azért voltak itt jó tervek ez tény és való.

Ha a Bajnait nézzük és az ő programját abba azért van valami, mert én eddig amiket olvasgattam mindenhol, meg hallottam ő szakértő kormányt akar, és ebbe az országba inkább az kellene hogy tudjuk kezelni azt ami itt van. Orbánnal az a bajk hogy mindent megváltoztatott, mindenhol keresztbe tett mindent, oké hogy vannak előnyei is, nem vitázom mert csinál ő jókat, csak a jövőre tekintve nem lesz ez tartósabb. A MOL-t nem kellett volna megvenni mert semmi értelme nem volt. A rezsi csökkentések oké nagy segítség pár embernek meg a közalkalmazottaknál a bér emelés is okés, de ez még kevés, és itt az a baj hogy nincs elég bevétele az országnak, a gazdaság csak döcög, kevés a munkahely, de legalább több embernek van munkája, de még mindig kevés. A hitelekkel járó bajokat nem tudta kezelni mert oké hogy csinált dolgokat, de ugyanúgy veszik el az emberektől a házukat a hitel tartozás miatt mert nincs munkájuk, nincs miből fizetniük, ez a baj. Az egykulcsos adó sem volt túl jó ötlet.

Én nem értek egyet a Fidesszel sem.

Ha a Bajnai tervét nézzük akkor ő még tudna okozni valamit ennek az országnak hogy jobb legyen, de persze ehhez is idő kellene. A Jobbik meg még nagyon gyerekcipőben jár én szerintem, pedig nekik is vannak jó ötleteik, cigány probléma megoldása és még mondhatnám, de azért nekik is kellene hogy legyen gazdasági tervük lehetőleg olyan ami tartósan vinné feljebb az országot, akkor ha ezek meglennének már elgondolkoznék azon hogy komolyan rájuk szavazzak jövőre, addig meg egyenlőre Bajnait támogatom.

2013. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%

A fidesznek vannak olyan lépései ami jó, de így megvalósítva nem.


PL.: A bankadó - áthárítják ránk, az egykulcsos adó - aki többet keres, annak még mindig több maradna a kezében, hiába adózik többet, mint aki kevesebbet. Fidesz szerint igazságos, szerintem igazságtalan az egykulcsos adó.


Ezeken kívül, szerintem jó döntések születtek. Többkulcsos adórendszer + ellenőrzött bankadó esetén lenne miért örülnünk.


Igazából csak azok lázonganak a Fidesz ellen, akik génileg úgy születtek, hogy baloldali felfogásúak. Senkit nem az ország érdeke érdekel, hanem az, hogy ő milyen felfogást képvisel. Tipikus magyar mentalitásban élünk. A lényeg az, hogy ha szarban vagyunk is varázsoljunk csodát ellenben a kormány a bűnbak.


Lehet elítélni a fideszt, mint leírtam teljesen én se szimpatizálok velük, de ellenben 10000000x jobban teljesít mint a baloldal. Várom az alternatív pártokat, lehetőségeket de jelenleg nincs. Esetleg a Jobbik.


Szóval aki úgy gondolja hogy a baloldal jobb és sérthetetlen mint a jobb, annak azt üzenem nézzen előtte tükörbe, és vegye észre, hogy bottal húzzák a mézesmadzagot az orra előtt.

2013. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!