Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is kiábrándultatok a...

Ti is kiábrándultatok a kuruc. Info-bol meg az egész gyűlöletkeltésből?

Figyelt kérdés
Igazság szerint én nagyon sokáig olvasgattam azt az oldalt hittem is nekik, úgy voltam vele, hogy ez az egyetlen normális hír portál meg persze a nagymagyaroskodást is istenítettem, de rájöttem arra, hogy nem normálisak a szerkesztők állandóan ugyanazokat szajkozzák, csak a bűnözésről meg a zsidózásról írnak. Amikor olvastam azt a hír portált eléggé sz.r világnézetem volt mindenben csak a rosszat a láttam meg az összeesküvés elméletet, de hála istennek már semmi sem befolyásol. És még ők beszélnek, hogy a tv-ben csak az agymosás megy, hát ők sem különbek.
2013. febr. 20. 09:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
A kurucot sose lehetett komolyan venni.Én fel szoktam menni de általában azért, hogy a hozzászólásokon röhögjek.Amúgy ez nem agymosás amit a média csinál és a hírportálok úgy általában, hanem az emberi lustaság kihasználása, mert az emberek már arra se veszik a fáradtságot, hogy utána nézzenek a dolgoknak,és elfogad mindent, amit kedvenc hírportálján olvas vagy tv csatornáján lát.És ez a szomorú!
2013. febr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%

Nézd!

Jobbikos vagyok, de soha nem megyek fel a kurucra.


Ott a Barrikád ha annyira Jobbik közelit akarok olvasni.

Kiegyensúlyozott és hitelesnek mondható (párt lap kivitelben értendő)


Viszont te soha nem voltál Jobbikos, egy egyszerű bértollnok vagy. Vagy még rosszabb, hiszen ha ingyen hazudozol és provokálsz az talán még rosszabb!

2013. febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Mért lenne bértollnok?Azért mert a zavaros fejedből ez pattant ki?
2013. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%

"Mért lenne bértollnok?Azért mert a zavaros fejedből ez pattant ki?



Csak olvasd végig!


Én tegnapig liberális és balos voltam, de már megértettem hogy ostobaság.


Na kb hasonló!


Értelmetlen provokáló kérdés tisztán kirajzolódó szándékkal.

2013. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

A Kurucz.infó szerint nincs csak cigánybűnözés.

A többiről be sem számolnak de miért?

Én is utálom a cigányokat de az az oldal egy kicsit túlzás.

2013. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%

Ez egyértelműen kamu és provokatív kérdés! Aki nem látja be az...


Unatkozik egy balfék.

2013. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Én nem éreztem benne semmi provokatív dolgot.Nekem is vannak olyan ismerőseim akik a kuruc-ról "tájékozódtak",de aztán rájöttek, hogy jobb utánajárni a dolgoknak, mint neve nincs cikkírók beteges írásait tényként kezelni.e amúgy ez nem csak a kurucra igaz, minden tv csatorna és hírportál próbálja a dolgokat a saját javára fordítani(pártállástól függően), sajnos nincs kivétel.Ha van akkor linket kérek!
2013. febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 bumbi02 ***** válasza:
84%

Értelmes ember maximum nevetni jár fel a kuruc infora. Teljesen ellentmondásos oldal. Ha a rendőr megveri a cigányt, akkor ő a rend őre, és jól tette (illetve h anem veri meg, akkor sírnak h milyen rendszer ez h nem alkalmazhat erőszakot mert sírnak a jogvédők), ha ez a rendőr egy rongáló "hazafit" ver meg (pl 2006), akkor ez zsidóbérenc, és rendőri túlkapás...

Ha épp kell szidni az MTI-t, akkor az a Magyar Talmudista Iroda, de nagyrészt a cikkek forrásaként az MTI van megjelölve. Cikket ritkán írnak a szerkesztők, általában átveszik egy az egyben a forrásoldalról, és maximum egy zsidózós, cigányozós, komcsizós 3 soros kommentárt raknak az elejére.


No és igen, az agymosás. Szidják a tv-ket hogy agymosóak, miközben a kuruc jóval agymosóbb. (ha van ilyen melléknevünk.) Aki onnan tájékozódik csak zsidókról, holokausztról, cigányokról, kommunistákról olvashat. Aztán jönnek fel ide gyakorikrédésekre, hogy miért folyik a csapból is a holokauszt... Nem kell csodálkozni hogy meleg víz folyik a csapból, ha azt nyitod meg...

2013. febr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 bumbi02 ***** válasza:
91%
Ja és ehhez jönnek még a hozzászólók.. Magyar Hunor és társai.. Nevüket, arcukat nem vállalják, de igazi hazafiak. Mikor felteszem a kérdést nekik, hogy miért van az, hogy akkora hazafiak, és becsületbajnokok, de az arcukat nem adják a véleményükhöz, jönnek azzal, hogy nem könnyítik meg a hatalom dolgát, hogy levadásszák őket.. Szánalmas... persze ha oda írok valamit, tényszerűt, kapok olyan sorokat amiket Mónika showból tanulhattak...(:
2013. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

"Én nem éreztem benne semmi provokatív dolgot."


Tegyük fel ha valaki nyitna egy ilyen kérdést ilyen formában pl. az amcsi népszabiról azt minek vennétek?


"szerint én nagyon sokáig olvasgattam azt az oldalt hittem is nekik, úgy voltam vele, hogy ez az egyetlen normális hír portál meg persze a nagymagyaroskodást is istenítettem"


Kissé ellentmondásos história. :)

2013. febr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!