Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is kiábrándultatok a...

Ti is kiábrándultatok a kuruc. Info-bol meg az egész gyűlöletkeltésből?

Figyelt kérdés
Igazság szerint én nagyon sokáig olvasgattam azt az oldalt hittem is nekik, úgy voltam vele, hogy ez az egyetlen normális hír portál meg persze a nagymagyaroskodást is istenítettem, de rájöttem arra, hogy nem normálisak a szerkesztők állandóan ugyanazokat szajkozzák, csak a bűnözésről meg a zsidózásról írnak. Amikor olvastam azt a hír portált eléggé sz.r világnézetem volt mindenben csak a rosszat a láttam meg az összeesküvés elméletet, de hála istennek már semmi sem befolyásol. És még ők beszélnek, hogy a tv-ben csak az agymosás megy, hát ők sem különbek.
2013. febr. 20. 09:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokáig jobbikos voltam és kuruc.infot olvasgattam. Már régóta én se olvasgatom, az hogy mindenkit utálok nagy magyarország stb már nincs bennem de attol függetlenül, a cigányok nagyrészét még mindíg nem szeretem, és még mindíg nagymagyarországos pólóban járkálok. Viszont a jobbikra nem fogok szavazni, és nem is szeretem őket, ugyanakkor a hazámat igen ez mit sem változott, de a jobbiknak tényleg nem itt lenne a helye, viszont fidesz, mszp ezeknek se.
2013. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!