Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is kiábrándultatok a...

Ti is kiábrándultatok a kuruc. Info-bol meg az egész gyűlöletkeltésből?

Figyelt kérdés
Igazság szerint én nagyon sokáig olvasgattam azt az oldalt hittem is nekik, úgy voltam vele, hogy ez az egyetlen normális hír portál meg persze a nagymagyaroskodást is istenítettem, de rájöttem arra, hogy nem normálisak a szerkesztők állandóan ugyanazokat szajkozzák, csak a bűnözésről meg a zsidózásról írnak. Amikor olvastam azt a hír portált eléggé sz.r világnézetem volt mindenben csak a rosszat a láttam meg az összeesküvés elméletet, de hála istennek már semmi sem befolyásol. És még ők beszélnek, hogy a tv-ben csak az agymosás megy, hát ők sem különbek.
2013. febr. 20. 09:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

"Ja és ehhez jönnek még a hozzászólók.. "


Kissé offtopik, de ha a hozzászólókon vagy kiakadva akkor olvasgassad a hír (meg satöbbi) 24 kommentelőit is! Ugyanaz a színvonal. És ha valaki "névvel, képpel" mocskolódik attól még nem lesz hiteles.

2013. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 bumbi02 ***** válasza:
82%
Olvasgatom máshol is a kommenteket, és mindenhol vannak hülyék, de a kurucon normális kommenttel még nem találkoztam...
2013. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

Én azért kezdtem el olvasni, hátha tényleg érdekes, őj megvilágításba helyeznek dolgokat. Mivel nem vagyok előítéletes, adtam neki egy esélyt.


Elég gyorsan szembesültem vele, hogy még többet ferdít, mint a megszokott hírportálok. A cikkek a híreknek csak egy nagyon szűk részét közlik, szóval aki ez alapján tájékozódik, lényegében semmit nem fog tudni az ország eseményeiről - és lehet ez is a célja a portálnak.


A hozzászólások az igazán durvák :D Általában fölösleges vitába szállni, mert önmagukat cáfolják meg (pl.: BTK HÖK-ös hír alatt : "Listát írnak? És? Kit érdekel? Az nem árt senkinek még." Önkényuralmi jelképek tiltó törvény eltörléséről szóló hír alatt. "Nehogy bedőljetek, itt listák fognak készülni! Mindenki vigyázzon!" :D Besírtam.


De valószínűleg a hozzászólók 60-70%-a troll.

2013. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%
A kurucinfót nem menti fel az, hogy a Hír24 és a többiek is mekkora pöcegödrök. Fos oldalak mind.
2013. febr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Én már támogatnám az oldal beszüntetését!
2013. aug. 13. 10:55
 16/21 anonim ***** válasza:
4%
Nem lehet beszüntetni az oldalt.Az igazságot írják le a cigányokról,és a zsidókról.
2013. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 dickharta ***** válasza:

én is kiábrándulok. a jobbikból is. amit csinálnak,annak a fele jó,a fele meg egy nagy sz@r. márpedig ez nem túl jó arány. körülöttünk az összes országgal összerúgnák a port. 3. birodalmi törekvéseik vannak,pedig csak egy kis,gyenge ország vagyunk..

sehova se fog vezetni ez a mindenkivel ellenségeskedés!

2013. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 dickharta ***** válasza:

a másik kiábrándító,ahogy ezeket a fesztiválokat kezelik,lehúzzák! mindenki drogos nekik! szerintük mindenkinek a magyar szigetre kellene mennie oi-kort hallgatni.. mintha ott nem lennének drogosok!

épp egy ilyen fiatalokból álló párttól nem ezt vártam volna. hova menjenek a fiatalok,ha szerintük minden fesztivált be kellene tiltani?! otthon olvassák a Wass Albertet egész nyáron. ..

2013. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát az nálam is kiveri a biztosítékot, amikor arról cikkeznek, hogy a feketék és fehérek faji keveredésével akarják kiirtani a "fehér fajt". Egyébként pedig ez a portál a jobbik kapcsát jelenti a radikális szavazókhoz, és feltehetőleg Novák Elődnek is köze van a szerkesztéséhez. Nem véletlenül védték már többször is az ország nyilvánossága előtt a Parlamentben is a jobbikosok a kurucot. Persze felvállalni már nem merik, hogy egyetértenek az elveikkel.
2013. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Jobbiknak meg az egész pártnak is elkéne takarodnia a parlamentből, mert az összes lejáratja az országot még az a gyűlöletkeltő jobbik is, akik még jobban fertőzik az emberek agyát, mint a rendes média! Ezt tapasztalatból írom!
2013. aug. 13. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!