Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Láttátok már részegen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Láttátok már részegen a barátnőtöket? Ciki volt, kiábrándultatok belőle?

Figyelt kérdés

Tegnap (életemben először) berúgtam, előtte soha nem ittam annyit, hogy részeg legyek, de most kb 1 óra ki is esett, nem emlékszem. A barátom délelőtt, mikor felébredtem, kedves volt velem, de mintha kicsit távolságtartó lett volna. Aztán elment dolgozni, így nem beszéltünk erről, de félek, hogy nagyon gázul viselkedtem éjjel. :S


20/L


2012. dec. 22. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Alap kérdés: mostál fogat? :D
2012. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Még nem és nem is lenne kedvem hozzá, nagyon kiábrándulnék.

Egyetlen kivétel talán az lenne, ha együtt rúgnánk be.

2012. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A távolságtartás oka gondolom férfi létére kellett takarítania utánad egy keveset.:D Majd megnyugszik, de azért legközelebb ne üsd ki magad! Biztos azért is szeretett beléd, mert nem voltál részeg minden hétvégén.
2012. dec. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3 éve járunk, és én sose voltam sehol, mielőtt mi összejöttünk. Őt már láttam részegen, és hánytattam is. De ezek az alkalmak is közös ivászatnak indultak, kettesbe, végül haveri társasággal ütköztünk. Mikor láttam rajta hogy "jól van", nálam meg vmi bekapcsolt, és csak vigyáztam rá, egy kortyot nem ittam. Végül egy hónapja sikerült hogy mind2en berúgtunk, de csak mert tudtuk jó helyen vagyunk , 4ewn a legjobb barátainkkal. Egy lakásban is nagyon jól éreztük magunkat:D
2012. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy láttam részegen,de ő józan volt:D

17/f :D

2012. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
tegnap ivott barátnőm is, de nem volt semmi. szerintem, ha szeret, akkor egy ilyen nem jelent gondot neki. Volt olyan, h én vetkőztettem le és takartam be, másnap nem is emlékezett rá. engem egyáltalán nem zavar, ha iszik a barátnőm, néha én is szoktam...
2012. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Engem még nem látott részegen egy barátom se,mivel nem szoktam részeg lenni:D

De szerintem ha csak ritkán esik meg a dolog,akkor nem fog emiatt szakítani vagy ilyesmi.

Lehet azért volt távolságtartó veled,mert mint ahogy írtad,most ez volt az első ilyen alkalom,hogy jól leittad magad és lehet ő is meglepődött és nem tudott mit kezdeni a helyzettel.

2012. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én már láttam pár lányt részegen, nálad fiatalabbat is úgyhogy szerintem nem gáz.
2012. dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem látott már a párom részegen, hánytatott is, én is őt, előfordul a legjobb családban is. De nem minden héten azért...


24/N

2012. dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ◘•..Csilla..• válasza:

Nem kérek negatív kommenteket a hozzászólásom miatt..

Én is voltam részeg..nem is egyszer.:-j 13éves korombn egy bulin totál kiüttem maam..szégyen is lány létemre..jó bulinak tönt 15éves pasikkal táncolni flörtölni..Oszt most 15éves vagyok és nem nagyon részegedek meg...bulikor is mértékkel iszom épp a jókedv megvan nem akarom szégyeníteni magam az ilyenekkel.:-j

Mikor volt pasim egy évvel ezelött,akkor 5-ön potoltunk kevertünk mindet össze-vissza..s jól telt azt nem bánom.:D

Szerintem kezdj bele te a beszélgetésbe és tisztázátok..kevés az esélye,hogy szakítás lesz a vége.:)

Sok szerencsét!

:-)

2012. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!