Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Láttátok már részegen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Láttátok már részegen a barátnőtöket? Ciki volt, kiábrándultatok belőle?

Figyelt kérdés

Tegnap (életemben először) berúgtam, előtte soha nem ittam annyit, hogy részeg legyek, de most kb 1 óra ki is esett, nem emlékszem. A barátom délelőtt, mikor felébredtem, kedves volt velem, de mintha kicsit távolságtartó lett volna. Aztán elment dolgozni, így nem beszéltünk erről, de félek, hogy nagyon gázul viselkedtem éjjel. :S


20/L


2012. dec. 22. 22:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyitől kiábrándul a barátod, akkor nem is szeret. Mindenkivel előfordul, hogy néha jobban felönt a garatra mint kéne, emberek vagyunk... Engem is fogott már a barátom egyszer, miközben hánytam. És fordítva is volt már, hogy csitítgattam, hogy feküdjön le és ne dumáljon hülyeségeket meg ne röhögcséljen részegen. Nem kell ebből rendszert csinálni nyilván, de ha emiatt "kiszeret" belőled, akkor tuti, hogy egy idióta.
2012. dec. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Este felhoztam a témát, miután hazaért, azt mondta, hogy semmi gond, mindenkivel megesik néha, és nem is viselkedtem hülyén, csak hamar bealudtam és ő cipelt be az ágyba. Szerinte aranyos voltam... :) De legközelebb persze jobban figyelek arra, hogy mennyit iszok.
2012. dec. 23. 01:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!