Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a jobbikról?

Mi a véleményetek a jobbikról?

Figyelt kérdés

Nem a cigányokra, zsidókra, EUre, melegekra, trianonra gondolok.

Volt egy kijelentés a parlametben, hogy meg kéne szüntetni. Erre Vona Gábor azt mondta, hogy ez azért van mert a Jobbik megy előre, valószínű, hogy ők yernek 2014ben és a jobbik az egyetlen párt amelyik rendszerváltozást akar.


2012. dec. 5. 17:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%
Megfagyott a forradalom....
2012. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

Van kire terelni a figyelmet addig sem kell a magyar szegénységgel foglalkozni....

Nem láttam változást a jobbiktól sem...a többiről meg nem is beszélnék...

2012. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%

Ha annyira nem csinálnak semmit, akkor alapítsatok pártot, azt legyetek olyan vagányok, hogy véghezvisztek mindent! Látjátok menyit szólalnak fel? Mennyi lakossági fórumuk van? Én IT-s vagyok, belelátok. Tiszavasvárinak a 220 milliós adósságából 30 milliós plusz lett!

Vagy ne szavazzatok, marad a Fidesz, vagy az MSZP, az biztos jobb lesz, persze "-.-

Csak azért is: Jobbik 2014!

2012. dec. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%

"Tiszavasvárinak a 220 milliós adósságából 30 milliós plusz lett! "


Igen, EU-s pénzek felhasználása által. Mindezt egy kifejezetten EU ellenes párttól!


Itt egy korábbi kérdés erről:



http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__3707..

2012. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Érdekelne miért tűnnek el a hozzászólásaim....?
2012. dec. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 tetro ***** válasza:
100%
Biztos mágikus tintával írod őket.
2012. dec. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
21%
# 13-assal egyet értek, akik nagyban szidják most a Jobbikot, mint régi szimpatizánsok, azok árulják már el, hogy hogyan lehetett volna bármit is véghez vinni 2/3-addal szemben? Jó néhány programpont így is teljesült, mert a Fidesz lenyúlta. Most épp annyira bele vannak simulva a dolgokba, hogy a liberális oldal neonáci ellenes tüntetést szervezett ellenük (sic!) és be akarják tiltani a pártot! Én nem vagyok IT tag, nem látok bele a belső ügyekbe, az utóbbi időszak eseményei valóban aggodalomra adnak okot (kilépések, kizárások stb), de bízom benne, hogy megoldódnak ezek a problémák. Nem vagyok sem elvakult, sem hülye, tudom, hogy ők is csak politikusok, de ki mellé kellene állni, ha nem melléjük?
2012. dec. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%

Az, hogy jó kérdésekre rossz válaszokat ad, de sokszor már a kérdési is rosszak. Mint legutóbb a gyöngyösi féle, hogy a zsidó nemzetbiztonsági kockázat és sok hasonló.

Rasszisták, idegengyûlölõk, ellenségesek a kisebbségekkel szemben -> Neonácik.


"de ki mellé kellene állni, ha nem melléjük?"


Bárki mellé, csak ne melléjük!

Velük szóbaállni sem ajánlatos.

2012. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
36%
Gyöngyösi kijelentése és célja LÉNYEGES: NEKÜNK SZAVAZÓKNAK TUDNUNK KELL HOGY KI AZ AKI "nemcsak" magyar. ÉS IGEN EZ KOCKÁZAT! Mert nagyon jól tudjuk hogy az aki cionista bűnöző az nem a magyar érdeket képviseli! Ezzel a neonáci ellenes megmozdulással NAGYON SZÉPEN ELTERELTÉK A FIGYELMET arról hogy mi az amit szeretnénk: TUDNI HOGY KIKRE SZAVAZUNK!!!!!! Hajrá Jobbik!
2012. dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 tetro ***** válasza:
100%
Tudhatjátok most is, hogy kire szavaztok. Az önéletrajzok nyilvánosak. Akinek tudomása van egyetlen izraeli állampolgársággal rendelkező képviselőről, az jelezze most, vagy hallgasson örökké.
2012. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!