Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a jobbikról?

Mi a véleményetek a jobbikról?

Figyelt kérdés

Nem a cigányokra, zsidókra, EUre, melegekra, trianonra gondolok.

Volt egy kijelentés a parlametben, hogy meg kéne szüntetni. Erre Vona Gábor azt mondta, hogy ez azért van mert a Jobbik megy előre, valószínű, hogy ők yernek 2014ben és a jobbik az egyetlen párt amelyik rendszerváltozást akar.


2012. dec. 5. 17:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűbb, hogy kiesnek...
2012. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

"a Jobbik megy előre, valószínű, hogy ők yernek 2014ben és a jobbik az egyetlen párt amelyik rendszerváltozást akar"


Jobbik-szavazóként is biztos vagyok abban, hogy sajnos nem ők fognak nyerni 2014-ben. Azzal viszont egyetértek, hogy valódi rendszerváltozást csak ők akarnak.

2012. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
A jobbik felmorzsolódik a belső viszály a hatalom vágy teljesen felőrli! Régen hitem bennük de ha közelről meg ismered őket már nem olyan jó emberek!
2012. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
"közelről meg ismered őket már nem olyan jó emberek!" mer' te ugyebár ismered őket közelről
2012. dec. 5. 18:22
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon sajnalom hogy Magyarorszagon olyan problemakat hagy figyelmen kivul a kormany, hogy azok az emberek akik a problemaval szembesulnek a Jobbikot latjak megoldasnak.
2012. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 tetro ***** válasza:
74%
Azt gondolom, ha a farkasoknak nem jut amit széttéphetnének, akkor egy idő után egymásnak esnek...
2012. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Komplikato ***** válasza:
74%

" ... az egyetlen párt amelyik rendszerváltozást akar."

Egyszer régen talán el is hittem volna. Egyszer régen talán igaz is volt.


ma már egy gumi-csont párt, amit a kormány párt használ ölebként, nyomják a nagy "ellenzéki" sódert, de pont azon ügyekben nem is állnak ki, nem demonstrálnak, stb. Ellen a kormány elleni összejövetelre mindig el tudnak menni ellen demonstrációra. Én csak azokat sajnálom akik még a tagjaik és tényleg komolyan gondolták bizonyos értékek védelmét vagy a valós rendszerváltást. Mert azért akad ott is még, akinek nem szállt el az agya.

De ahogy a nagy arányú kilépéseket és kirúgásokat figyelem, már ott sem mindenki örül annak, hogy sokszor a saját elveik szembeköpésével dolgoznak alá a Fidesz törekvéseinek ... mint "ellenzék".

2012. dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
Ébredezik a magyar.
2012. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%
Egy nagyon fontos dolognak tartom, hogy a Jobbik 14.ben kormányra kerüljön, hiszen a polgárok csakis így lehetnek biztosak abban, hogy hazánkban végre minden a helyes irányba terelődik.
2012. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Eleinte volt benne spiritusz, most már egy rossz vicc. Ennél tömörebben nem tudom összefoglalni.
2012. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!