Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Jobbikról?

Mi a véleményetek a Jobbikról?

Figyelt kérdés
MI fog történni ha megnyerik a választásokat?
2012. márc. 11. 12:20
1 2
 1/14 Problem? ***** válasza:
66%
A jobbik egy eléggé kétszínű emberekből álló párt (EU-zászló égetése, mégis felveszik a képviselőik a milliós fizukat Brüsszelbe)Én rájuk szavaztam de nagy csalódást hozott a párt.
2012. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Az egyenlő lenne a csodával.
2012. márc. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Rájuk szavaztam, de ugyanakkora sz*rházi banda mint a többi, egyik se különb, az összes parlamenti párt, képviselők gusztustalan férgek. El se megyek szavazni legközelebb...
2012. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

Hat...lenne rajta mit javitani az biztos...

nem ertem miert tamogatjak ennyire az arabokat...

2012. márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Leégetik a magyarságot.
2012. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Szélsőséges időkben szélsőséges pártok voltak mindig is a menőbbek... Nincs mit mondanom, a jövő amúgy sincs kőbe vése... Ameddig egymás marják a magyarok a parlamentben és az utcákon, addig teljesen mindegy... Nincs összefogás, nincs életcél, csak a vegetálás meg a lehúzás a legtöbb embernek... Sajnálom azt a kevés embert, aki tenni akar valamit és a többe meg élősködig rajta(ezt nem a jobbiknak szántam :D)... Lényeg, hogy itt már 100 éve is ment az igérgetés meg a hitegetés... Alig változot valamit a helyzet... Magyarország... Kit akarunk becsapni?!
2012. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

A Jobbik nekem kezdettől fogva gyanús. Rengeteg pénz van mögötte, neki volt a legjobban fölépített kampánya.

Véleményem szerint a magyarság lejáratása a céljuk, hogy megmutassák, ilyenek a magyarok, ilyen egyszerű kis fasiszták, idegengyűlölők.

Nem titkoltan az EU-ból való kilépést és az orosz érdekszférába kerülést sürgetik. Oroszokkal meg soha nem jártunk jól.

Ha választást megnyerik végre (főleg a környező országok(kisantant)) egész Európa számára nyilvánvaló lesz, hogy a magyarok fasiszták, ki lehet őket mindenhonnan tagadni, akár ki is lehet zárni az EU-ból. Még azon is gondolkodtam, hogy lehet, hogy ez az EU hadjárat pont ezt a célt tűzte ki, hogy a Jobbikot erősítsék, hogy aztán Európában, a 20. század sok próbálkozása után most végleg, úgymond a fasiszta veszély elkerülésére leszámolhassanak az országgal.

A lényeg, a Jobbik nemzeti ideológiát puffogtat, de azt olyan formában, hogy lejárassa az ország minden magyar polgárát. Idegen érdekek és pénzek vannak mögötte, ez az idegen érdek pedig nem átlátható, ezért veszélyt jelent az ország egészére nézve.

2012. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni hogy mi történik ha ők nyernek. A Fidesz is mondta hogy ők mindent szépen kijavítanak, rendbe hoznak, és mi lett belőle hát semmi. Most az emberek úgy dőlnek be a Jobbiknak mint akkor a Fidesznek. És még jobban elrontják majd az országot.
2012. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Miért vagy türelmetlen a Fidesszel? Van még két évük, az előzőek nyolc év alatt nem csak hogy nem csnáltak semmi jót, de aladtak mindent amit csak tudtak. Viz, gáz , csatorna hálózat nekik hozza a bevételt. Nekünk meg azt mondták,azért adják el, mert ráfizetéses. Érdekes a franciáknak nem az.Ennek a szerencsétlen kormánynak nagyon nehéz valamit is helyrehozni. Légy türelmes és merengj el azon, Te mit csinálnál ilyen körülmények között?
2012. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

"Te mit csinálnál ilyen körülmények között?"


Nem ígértem volna tejjel-mézzel folyó Kánaánt, csak azért, hogy én kerüljek hatalomra.

2012. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!