Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Jobbikról?

Mi a véleményetek a Jobbikról?

Figyelt kérdés

Tényleg megtenné azokat a dolgokat amiket ígér vagy ez is olyan mint a többi párt?

És tényleg tenne valamit a cigánybűnözés ellen?


2010. szept. 21. 13:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

"És tényleg tenne valamit a cigánybűnözés ellen?"


Ez a párt beszél valósan a problémákról egyedül, ezért szerintem csak náluk van erre esély, hogy tegyenek valamit ezzel szemben. Ez az egyik legnagyobb probléma az országban. (Hogy a romák/cigányok nem tudtak beilleszkedni a többségi társadalomba.)

2010. szept. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
biztos tenne valamit a cigányok ellen,de utána jönnének a külföldiek,majd zsidók és itt lenne az uj náci kor
2010. szept. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

13:35-nak

A nácikról is ferdített képet vetítenek!

2010. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem a Jobbik megtenné azt amit ígér, azaz népetsanyargatna és írtana. Szerintem Ők rossz oldalról közelítik meg a cigánykérdést... Nem jó dolog erőszakra erőszakkal válaszolni.
2010. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
Komolytalan párt, teljesen összefüggéstelen és koncepció nélküli politikával. Kereszténynek vallja magát, keresztet állít hanuka idején, de közben büszkén barátkozik a keresztényüldöző arab terroristákkal. Gazdaságpolitikája középpontjában a józan ész helyett zsidó- és nyugatellenesség van. A támogatottságuk elég szomorú bizonyítványt állít ki a magyar társadalom egy részéről.
2010. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
28%
fasiszta, nácista, hungarista, rasszista, antiszemita, xenofób, új-goebbelsista, neo-szálasista, militarista, szélsőjobboldali terrorpárt (mint Írországban a sinn féin, és a párthadsrege az ira, ami jelen esetben itt a gárdának felel meg)
2010. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%
Teljes mértékben támogatandó, becsületes magyar párt!
2010. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
a trappistát kihagytad, pedig az a lényeg!
2010. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szépek a céljaik, bár kissé átestek a ló túlsó oldalára, retrográd politikát folytatnának, ami nem vezethet eredményre. Pl. a multikat szerintem nem kiüldözni kéne, hanem létrehozni egy magyar multit, ahol csak magyar termelők termékei vannak, olcsón. Én nem tudom megvenni a kisboltban a kétszeres árú termékeket és szerintem sokan vannak ezzel így. Nagy tételben hatékonyabban, olcsóbban tudnának a gazdák kereskedni.

Populista a szövegük, könnyen beszélnek, amíg cselekedniük nem kell. De kíváncsi vagyok, mi történne, ha cselekvő pozícióba kerülnének. Mert nem igaz, hogy a cigányság a legnagyobb problémája az országnak, vannak ennél sokkal nagyobb gondok is (pl. államadósság).

Sok embert meggyőztek, eleinte engem is, de végiggondoltam, utánaolvastam a dolgoknak és ma már látom, hogy egyszerűen sehova nem vezet, amit csinálnának.

2010. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ferdített kép a nácikról?

Nem igazán értem,hogy mit akarsz ezzel.

Mert ha azt,hogy nem is voltak olyanok amilyenek akkor az nagy hazugság.

Biztos csak elferditették,hogy több mint 1 millió embert megöltek.

2010. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!