Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Jobbikról?

Mi a véleményetek a Jobbikról?

Figyelt kérdés

Tényleg megtenné azokat a dolgokat amiket ígér vagy ez is olyan mint a többi párt?

És tényleg tenne valamit a cigánybűnözés ellen?


2010. szept. 21. 13:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Ferdített kép a nácikról?

Nem igazán értem,hogy mit akarsz ezzel.

Mert ha azt,hogy nem is voltak olyanok amilyenek akkor az nagy hazugság.

Biztos csak elferditették,hogy több mint 1 millió embert megöltek."


Szerinted Sztálin vagy Hitler miatt halt meg több ember? Elárulom neked, hogy Sztálin miatt jóval több halt meg, mégis a történelem sokkal jobb fényben tünteti fel. A győztesek írják a történelmet ugye.....

2010. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
18:07-es megmondja a frankót!
2010. szept. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Kedves balfazsok! Arab terroristák? Hol? Hol hallottatok ti arab terroristákról? Nem néztek kicsit sok tévét?
2010. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Kedves balfazsok! Arab terroristák? Hol? Hol hallottatok ti arab terroristákról? Nem néztek kicsit sok tévét?"


Pl. itt:

[link]


meg itt:

http://www.youtube.com/watch?v=6JF5qABZNww

(na jó, ezek perzsák, de álljon már meg a menet :D)


A "balfazs" meg te vagy :)

2010. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

vszeg megtenné de a világ nagyon cseles hely, egy ország tönkretételéhez elég sok embernek van meg az anyagi háttere

pl Soros György nem a leggazdagabb ember a földön mégis milyen jó kis ázsiai pénzügyi válságot csinált anno...

viszont a jobbik v vmilyen utódpártja mindig jelen lesz amíg nem sikerül bepótolni azt a nacionalista lemaradást amit a szomszéd (kivéve ausztria) országokhoz képest 50 év alatt gyűjtöttünk

2010. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Csaba87 ***** válasza:

Véleményem szerint az egyetlen megbízható párt.

Legfőbb ereje abban van hogy nevén nevezi a dolgokat.


Ajánlom figyelmedbe a kuruc.infón lévő parlamenti közvetítéseket. Megéri benézni...

2010. szept. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem tenne.
2010. szept. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Szerintem a Jobbik megtenné azt amit ígér, azaz népetsanyargatna és írtana. Szerintem Ők rossz oldalról közelítik meg a cigánykérdést... Nem jó dolog erőszakra erőszakkal válaszolni."



Nem értem nekem miért jobb azokat segélyezni akik kirabolnak.

2010. szept. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"fasiszta, nácista, hungarista, rasszista, antiszemita, xenofób, új-goebbelsista, neo-szálasista, militarista, szélsőjobboldali terrorpárt (mint Írországban a sinn féin, és a párthadsrege az ira, ami jelen esetben itt a gárdának felel meg)"



De bekerültek a parliba.

2010. szept. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kedves idióta hozzászóló 19:40-kor! Nem vagy te egy kicsit antiszemita? Mi a bajod az arabokkal? Mi a bajod a perzsákkal? Mi a bajod a Magyar-Jordán Baráti Egyesülettel, a Magyarországi Szír Orvosok Egyesületével, a Magyar-Indonéz Baráti Egyesülettel? Többek között ők voltak a meghívottak az arab-magyar barátság napján. Ezen kívül mi a bajod azzal, hogy valaki végre szeretne tiszta választásokat, mi a bajod azzal, ha független választási megfigyelőket szeretne valaki, olyan embereket, akik júdáspénzen nem, vagy csak nehezen megvásárolhatóak?


Én magyar vagyok. Van egy iráni haverom. Orvos lesz, ha befejezi a tanulmányait az egyetemen. A barátnőm pedig egy nagyon kedves, 21 éves arab-magyar félvér egyetemista lány. Ő most félig terrorista, vagy teljesen? Én azáltal, hogy szeretem támogatom a terrorizmust?


Ha tudsz angolul, akkor nézegesd a hozzád hasonlóan tájékozott amerikai fajtársaidat! Bizonyára jól ellenél itt:


http://www.youtube.com/watch?v=MjKdT43o6ww


(ez egy nagyon tanulságos kis riportfilm a "a terrorizmus ellen" tüntető emberekkel)

2010. szept. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!