Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a vélményetek a Jobbikról,...

Mi a vélményetek a Jobbikról, hogy nemmel szavaztak Orbán Viktor miniszterelnöksége megszavazásán?

Figyelt kérdés
Nálam egy újabb rossz pont a Jobbiknál...,de úgyis csak maguk alatt vágják a fát ezzel..,de meg is érdemlik!!
2010. máj. 29. 20:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%
Ebben mi nem érthető? Miért támogatnák az ellenfél jelöltjét? Alapvetően azért kell az 50+1, hogy kormányt tudjon alakítani egy párt!
2010. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ha igy gondolkoznak továbbra is a parlamentben,hogy ellenség és nincs összefogás,akkor nem lehetne egyről a kettőre jutni..,még jó hogy a Fidesznek megvan a 2/3!!
2010. máj. 29. 20:32
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet velük, de joguk van hozzá.

Őszintén szólva még örülök is neki, végre alkotmányos módon fejezik ki a nemtetszésüket.

2010. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Várható volt, de tulajdonképpen nem oszt nem szoroz ő hová szavaz, az ellenzék általában nem szokta megszavazni, szóval ez nálam nem mínusz pont, a múltkori húzása sokkal inkább az volt.
2010. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

A FIDESZ-KDNP frakció úgyis megszavazza, tehát a Jobbikon már semmi nem múlik.

Így legalább hangot adtak a nemtetszésüknek.

Ettől függetlenül szerintem is pofátlanság.

2010. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

A családügyi bizottságban "összefogás" lesz. Ezt ha jól tudom Steiner nyilatkozta. A 2002-2010-ig történt rendőri túlkapásokat (Hídblokád, 2006 ősze stb...) KÖZÖSEN vizsgálják ki.

http://www.youtube.com/watch?v=3SWguojxXqs

http://www.youtube.com/watch?v=Zy937F-dFuQ

Van összefogás kedves kérdező, csak nem mindenben. A Jobbik az a Jobbik, a Fidesz meg a Fidesz. Tessék végre elfogadni, hogy a két pártnak teljesen más nézetei vannak.

Csak a célok találkoznak.

2010. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
40%

Ellenzékként megtehetik,főleg a híveik kedvéért. Mást úgy sem tehetnek a Fidesz 2/3-ával szemben. A megbeszélések csak porhintések lesznek,hogy az ostobák elhigyjék,hogy demokrácia van. Valójában mindig az történik,amit OV akar.

Szívem szerint örültem volna,ha nem a Fidesz kerül a hatalomra,pedig nem vagyok sem Jobbikos,sem MSZP-s.

2010. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, az a szokás, hogy a miniszterelnököt és a kormányprogramot megszavazza mindenki. Most csak azért nem tették meg gondolom az ellenzékiek, mert így is 2/3-os többségben volt a kormány.
2010. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%
Én egyetértek vele. Ne csak az utóbbi 8 évet nézzétek. Igaz, hogy akkor volt a leglátványosabb romlás minden téren, de az előtte levő 12 év se volt piskóta, és ebben Orbánék kormányzása is benne volt. Az Orbán kormány sem volt jobb. Én is nemmel szavaztam volna.
2010. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

A Jobbik konstruktív ellenzéki munkába kezdett. Ami nekik is tetszik, azt megszavazzák. Savanyú nekik a szőlő egy kicsit, amiért a Fidesz nyert, így nemmel szavaztak. Tudták, hogy úgysem rajtuk múlik, mert a Fidesz-KDNP 263 képviselőjéből úgyis akad 194, aki megszavazza a kormányt. Ezzel fejezik ki nemtetszésüket. Joguk van hozzá.

Az MSZP-n meg nem csodálkozom, hogy nem szavazzák meg. Orbán az utóbbi nyolc évben végig azt csinálta, hogy ha az MSZP feketét mondott, akkor ők fehéret. Most az MSZP "bosszút áll".

2010. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!