Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a vélményetek a Jobbikról,...

Mi a vélményetek a Jobbikról, hogy nemmel szavaztak Orbán Viktor miniszterelnöksége megszavazásán?

Figyelt kérdés
Nálam egy újabb rossz pont a Jobbiknál...,de úgyis csak maguk alatt vágják a fát ezzel..,de meg is érdemlik!!
2010. máj. 29. 20:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Na ezzel végképp lejárattad magad. Én már elmúltam 18 éves és tisztában vagyok a kormányprogrammal a szavak jelentésével, számomra tökéletesen érthető volt, nem csodálom, hogy annak nem, aki két alapvető dolgot nem tud egymástól elkülöníteni és alapdolgokkal nincs tisztában. A stílusod megint egy külön kategória, arra inkább nem reagálok, legjobb védekezés a támadás és a nevetséges, ezer éve lejárt szövegek. Ha 15 éves lennék még magamra is venném, ebben az esetben csak megmosolyogtattál :) Egyébként nem kell lefeküdnöm aludni, holnap vasárnap, se suli se munka :)
2010. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Te 66%...,nagyon gyengén nyomod!!!Ne sirjon itt a szád,kivánom,hogy izzadj vért a 4 év alatt,én meg röhögök rajtad ,teee...,nem minősitelek micsoda!!
2010. máj. 30. 14:57
 23/26 anonim ***** válasza:
de legalább nem felejtették el a szavazást, mint Vona a kettős állampolgárságról szóló szavazásnál. az is valami.
2010. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Ez is igaz..:DD
2010. máj. 30. 16:22
 25/26 anonim ***** válasza:
Vona-kodnak még egy jobboldali kormány ellen is. Ezt várják tőlük szavazóik.
2010. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
A konstruktiv ellenzék..,hiába,nah:D
2010. máj. 30. 16:31
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!