Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Jobbikról?

Mi a véleményetek a Jobbikról?

Figyelt kérdés
MI fog történni ha megnyerik a választásokat?
2012. márc. 11. 12:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

"de aladtak mindent amit csak tudtak. Viz, gáz , csatorna hálózat nekik hozza a bevételt."


Viktornak is ez a baja, hogy nem ők kaszáltak, hanem a szocik. Nehogy azt hidd, hogy a kisemberért "kapar"!

2012. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
39%

kqqer-nek. Azt kérdezed mit csináltam volna én?


Miután sikeres üzletasszony vagyok, és ezt a nehéz időszakot átvészelem minimális nyereséggel, áraimat nem emelve, hanem a sok kicsi sokra megy elvet alkalmazva, UGYANAZT csinálnám AMIT ORBÁN VIKTOR! Hidd el nincs más kiút. Sokszor kellett már eddig is összehúzni a derékszíjat, de évtizedek óta most van előszőr értelme. Üdvözlettel.

2012. márc. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%
Azért ezt a kánaán ígérgetéses dolgot egyszer valaki már alátámaszthatná hiteles forrásokkal. Tudtommal a kampány idószakban az volt a legnagyobb gondja a MSZP-nek, hogy a Fidesz nem mondd semmit. A semmi=kánaán?
2012. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
Én csak annyit fűznék az egészhez, hogy Dúra Dóra személyes ismerősöm, gyerek korunktól érettségiig osztálytársak voltunk. Jó barátok voltunk, bár az utóbbi években nem nagyon tartjuk a kapcsolatot. Ettől függetlenül mondhatom, hogy jól ismerem. Rendkívül értelmes, erkölcsös, tisztességes embernek ismertem meg. Hazafias, rendes, erkölcsös, intelligens családban nőtt fel, a bátyja is hasonlóan jól szituált ember lett. Semmilyen formában, semennyi pénzért nem tudnám róla elképzelni, hogy eladná a tisztességét, vagy a véleményével ellenkező dolgot tenne. Dóriról ezt tudom elmondani, a többieket nem ismerem. Gondolom a férje, Előd is normális lehet, ha hozzá ment. Egy ember alapján nem lehet megítélni egy egész pártot, de nem is hátrány rájuk nézve. Nekem más fenntartásaim vannak a Jobbikkal szemben, amit most nem kezdek el sorolni. A lényeg, hogy az általuk emlegetett lépések nagyon instabillá tennék a gazdasági helyzetet, és a deviza árfolyamokat, amik engem személy szerint jelenleg irtó rosszul érintenének. Lehet, hogy idővel stabilizálnák az országot, de én 4-500, vagy akár 800 forintos euroárfolyammal milliókat buknék. márpedig, ha tényleg kilépnénk, tuti, hogy akár 800 is lenne az euró.
2012. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!