Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti melyik pártra fogtok majd...

Ti melyik pártra fogtok majd szavazni?

Figyelt kérdés

Tudom, h nem most van, de azért kíváncsi vagyok.

Az a helyzet, h én leszarom a politikát, és jelenlegi állás szerint valszeg el se megyek szavazni.

De valahogy próbáljatok már meggyőzni, h melyik pártra érdemes szavazni ,és miért lesz nekem az jó?


(20 éves egyetemista fiú)



2012. nov. 27. 16:52
1 2 3 4
 31/35 Pro Patria ***** válasza:
40%

Kedves 21:00-ás válaszoló:

"HA EGYETEMISTA VAGY AZÉRT KELL SZAVAZNOD,HÁTHA A KÖVETKEZŐ KORMÁNY ELTÖRLI A TANDÍJAT!!!"

- 2010 előtt is kellett fizetni a főiskoláért.


------------


Kedves 21:11-es válaszoló:

Bajnaival az élen? Egyszer már bizonyított 2007-2010 között, és azt a kormányt megalázó többséggel leszavazták.

2012. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

"2) Orbánnak (ugyanis sosem volt a neve "Orsós", legalábbis ezt még senki nem bizonyította) már az apja is szőlőtulajdonos volt. "


Persze az én apám meg egy frencsájz üzletláncot tulajdonót az átkosban :D


Amúgy megnéztem volna azt a jelenetet amikor orsós gyppo papi odaállít 2 hold szántóföldre szóló kárpótlási jeggyel a szőlészetbe és a szőlő mellé még hozzá vággtak néhány bányát meg balatoni villákat. Mert ugye ez csak is így történhetett, legalábbis a kis szerelmed ezt hazudja.

2012. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

xD Kösz h ennyire a szíveden viseled a sorsom, de nekem nem kell tandíjat fizetznem mer jók a jegyeim, sőt még én kapok ösztöndíjat.


Ha nem megyek el szavazni az azt jelenti h a fideszre szavazok? Hát tőlem jelentse.:D Mondom, hót mind1 nekem melyik nyer. Amíg nem tud valaki valami konkrét számomra is kézzelfogható érvvel meggyőzni, addig úgyis lusta leszek ezzel foglalkozni.

2012. nov. 27. 23:35
 34/35 anonim ***** válasza:

Szívből örülök,hogy olyan okos vagy ,hogy nem kell tandíjat fizetned.Csak lehet a gyerekednek nem lesz szerencséje,és nem jut neki államilag finanszírozott hely.Ha utána néznél milyen arcpirító a választási törvény,pontosan értenéd miért szavazol a Fideszre.ha nem szavazol!

Erősen bízzál benne,hogy holnap nem találja ki a Fidesz,hogy mégis fizess visszamenőleg az oktatásért!

Elkezdheted máris keresni első munkahelyed keresni ahol kitömik a zsebed kerek 100ezerrel.Mert azért a röghöz kötés is része a tandíjnak,ergo szolgáld meg vagy fizess a tekintetes úrnak,hogy tanulhattál.


Aki pedig kormánypárti annak azt üzenem :menjél gombát szedni.tartsál kecskét,gazolj a gáton,élj meg 47-ből.


Arrogáns bagázs az egész kormány,mesterfokon végzik a munkájukat szerintük.Orbán király adó csökkentést ígért, hát ez nem jött be.

2012. nov. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Személy szerint az LMP-re fogok szavazni.


Meggyőzni nem akarlak. Illetve a saját érveimet leírhatom: A Fidesz leszerepelt. Az Mszp szintén, az Együtt 2014 pedig egy hatalmas kamu: lényegében a szétszakadt Mszp magához csapott 1-2 hozzá hűséges civil szervezetet, és elnevezte önmagát ellenzéki összefogásnak... gratulálok, nevetséges.


A demokrácia egyik fontos jellemzője lenne elvileg, hogy ha valaki elbaltázza, akkor őt többet az életben nem választja meg senki. Tehát olyanra kell szavazni, aki még nem szerepelt le.


Ilyen az LMP és a Jobbik. Nem mondom, hogy minden hülyeség, amit a Jobbik kitalál, de emberileg rendszeresen sikerül leszerepelniük. Plusz van a szavazóiknak egy elég nagy hányada, akikkel nem szívesen említeném magam egy lapon.


Ha nem szavazol, az azt jelenti, maradéktalanul egyet értesz azzal, amire a többség szavaz, bármi is az.

2012. nov. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!